GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Masada dengeler değişiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Masada dengeler değişiyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Masada dengeler değişiyor
Abone Olgoogle-news

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde yaşanan olayların ardından yeni bölüm fragmanı bekleniyordu.. İzleyenler Yaman ölecek mi sorusunun yanıtını ararken yeni bölüm fragmanında Yaman detayı dikkat çekti. Dizinin final sahnesinde Alparslan tarafından öldürüldüğü düşünülen Yaman fragmanda yer aldı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler yaşanacak? İşte detaylar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde masanın dengeleri değişiyor. Savaşı sona erdirmek isteyen Hızır kimsenin masa üyelerinin tepkisini çeken bir karar veriyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

Hızır Reis, canından çok sevdiği Alpaslan için Yaman Korkmaz'la barış yapmaya razıdır. Alpaslan'ın son eylemi Yaman'ın abisi Derman'ın ekmeğine yağ sürer. İçerde Alpaslan'ı bitirmek için planlar yapan Derman Korkmaz, Alpaslan'ı köşeye sıkıştırır. Abisinin emaneti Alpaslan'ı korumak ise Hızır Reis'e kalır.Behzat'a yapılanın ardından Yaman Korkmaz ve ahalisini yeniden masaya davet eden Reis'in tek amacı Alpaslan'ın canını kurtarmaktır. Kardeşi İlyas ve eşi Ceylan'a rağmen Korkmazlarla el sıkışmaya hazır olan Hızır Reis, herkesi karşısına alır. Korkmazların masaya oturmasına en büyük tepkiyi ise abisi Yavuz'a rağmen Bahar koyar.İçerde Alpaslan dışarda Hızır Reis'in sürdürdükleri mücadelede son hamlenin kimden geleceği ise henüz belli değildir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle