GeriTelevizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman?
Abone Olgoogle-news

Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ATV yayın akışında yer almaması dizinin hayranlarını meraklandırdı. Bu hafta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanmaması nedeniyle, dizinin gelecek bölümleriyle ilgili izleyenlerin kafalarında soru işaretleri oluştu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? İşte, dizinin yeni bölümüyle ilgili merak edilen bilgiler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok sorusu, dizinin yayın saatiyle beraber merak konusu oldu. Diziseverlerin araştırmaları devam ederken, ATV'nin yayın akışında başka bir programa yer verildiği görüldü. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm tarihi ve bu haftaki bölümüyle ilgili ayrıntılı bilgiler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NEDEN YOK?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta ATV'de yayınlanan Kayserispor Fenerbahçe maçı dolayısıyla yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta yani 21 Ocak tarihinde ekranlara gelecek.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Tufan, Cengiz ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Hızır'ın tuzağa çekilmesini sağlamış ve ilk kurşunu atarak savaşı başlatmıştır.ki düşman arasında yapılan pazarlığın, canına karşılık mermilerin yeri olduğunu anlayan Hızır, Tufan ile Cengiz'i birlikte bitirebilmek için bir plan hazırlar. Bu planda en etkili rol oynayacak kişi ise ailesini hiçe sayarak düşmanın tarafında saf tutan Melike Meftun olacaktır.

Başlattığı savaşta daha fazla kayıp vermemek için kendine yandaş arayan Tufan, sokaklardaki adamlarından da birlik olmalarını ister. İlyas ve dostları düşmanlarının etrafında toplanmaya başlayacak bu adamlara, Çakırbeylilerin yanında olmak yerine karşısında durmanın nasıl sonuçlanacağını göstermekte gecikmez.

Çakırbeyli hanesinde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Meryem'in döneceği haberi gelmiş ve her şeyin eskisinden daha iyi olacağına dair umutlar tekrar yeşertmiştir. Tüm ev ahalisinin mutlulukla karşıladığı bu habere en çok sevinen ise elbette ki Hızır olacaktır..

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle