EDHO ne zaman başlayacak?

EDHO ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ne zaman başlayacağı ile gündemde yer alıyor. ATV ekranlarındaki 7. sezonuna merhaba demeye hazırlanan EDHO, 6. sezon finalinde aksiyon dolu anlara tanık etmişti. Peki, Çakırbeyli ailesini yeni sezonda neler bekliyor? İşte, EDHO ne zaman başlayacak sorusuna yönelik bazı detaylar

Haberin Devamı

EDHO yeni sezon için geri sayım başladı. Oktay Kaynarca'nın Hızır Çakırbeyli karakteri ile başrolünde yer aldığı EDHO, yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Peki, EDHO ne zaman başlayacak? İşte, merak edilen o bilgiler

EDHO NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezona Eylül ayının son haftaları başlaması bekleniyor. 

EDHO 6. SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş’a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır.

Kimsesiz Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar.

Hızır Çakırbeyli’nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş’ın mekanına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan’ı ortada bırakarak Savaş’ın yanına geçen Volkan ve Koray’ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

Haberle ilgili daha fazlası: