GeriTelevizyon Doya Doya Moda'da elenen isim şaşırttı - Doya Doya Moda'da bugün kim elendi, birinci kim oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doya Doya Moda'da elenen isim şaşırttı - Doya Doya Moda'da bugün kim elendi, birinci kim oldu?

Doya Doya Moda'da elenen isim şaşırttı - Doya Doya Moda'da bugün kim elendi, birinci kim oldu?

Doya Doya Moda'dan elenen isim ve haftanın birincisi kısa bir süre önce belli oldu. 15 Mayıs tarihli bölümü kaçıran program takipçileri, 'Doya Doya Moda'da bugün kim elendi, birinci kim oldu?' sorusuna yanıt arıyor. Bu hafta tahmin edildiği gibi eleme potasına kalan isimler Mira ve Tuğçe oldu. Elenen isim ise stüdyoda duygusal anların yaşanmasına neden oldu. İşte Doya Doya Moda son bölümde yaşananlar...

Doya Doya Moda'dan elenen isim belli oldu Büyük beden moda tutkunlarının performanslarını sergilediği yarışmanın beşinci gününde haftanın finali yapıldı, bir yarışmacı 'Doya Doya Moda'da kim elendi?' sorusunun yanıtı oldu Haftalık değerlendirme sonucunda jüri üyelerinden en yüksek puanı alan isim ise kolyenin sahibi oldu. Peki, Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda'dan elenen isim kaç puan aldı? İşte puan durumuna göre Doya Doya Moda'da elenen isim...

Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini üstlendiği Doya Doya Moda'nın 17 Mayıs tarihli bölümünde haftanın 1'incisi ve elenen isim belli oldu.Jüri üyelerinden en yüksek puanı alan Hanzade kolyenin sahibi oldu. Gözyaşlarını tutamayan Hanzade, “Beşinci haftamda bir çeteyi çökeltim. Sonuç olarak zafer benim.” Dedi. Yarışmanın iddialı ismi Su, 1 puanla kolyeyi kaçırdı.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Eleme potasına kalan isimler ise Tuğçe ve Mira oldu. Puan farkları nedeniyle pota bu kez 3 kişi yerine 2 kişiden oluştu. 36 puan alan Mira yarışmaya veda eden isim oldu. Çıkan sonuçla şoke olan Betül, gözyaşlarına boğuldu. 

DOYA DOYA MODA'DAN ELENEN İSİM MİRA KİMDİR?

Mira Muhtarzade, aslen İranlı ve 23 yaşında. Moda ile ilgilenen Mira Muhtarzade, modellik yapıyor. 3 yıldır İstanbul'da yaşıyor. 1.64 boyunda Mira Muhtarzade, 72 kilo, 42-44 beden giyiyor. Yarışmaya katıldığı ilk gün hayatı hakkında bilgiler veren Mira Muhtarzade, "Kendimi bildim bileli modayla ilgileniyorum. Mesleğim gereği modayı yakından takip ediyorum. Tarzıma güveniyorum ve burada şampiyon olmaya geldim. İnşallah şampiyon ben olacağım." sözleriyle iddiasını ortaya koymuştu.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False