GeriTelevizyon Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlayacak? Demet Özdemir'den heyecanlandıran paylaşım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlayacak? Demet Özdemir'den heyecanlandıran paylaşım

Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlayacak? Demet Özdemir'den heyecanlandıran paylaşım

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi corona virüsü salgını nedeniyle setlerine ara vermişti. Dizilerin ekranlara dönmesiyle beraber Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölüm tarihi izleyenlerin gündemine geldi. Doğduğun Ev Kaderindir 12. yeni bölüm tarihiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, beklenen haber dizinin Zeynep'i Demet Özdemir'den geldi. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir ne zaman başlayacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan, yönetmeliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir'in başrolünü paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Salgın nedeniyle pek çok diziyle birlikte çekimleri durdurulan dizinin, normale geçiş süreciyle set çalışmaları başladı. Dizinin başrol oyuncusu Demet Özdemir Instagram hesabından "Geri dönüyoruz" paylaşımı yaparak beklenen haberi verdi.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 11 bölüm yayınlandıktan sonra setine ara vermişti. Dizinin 12. bölüm tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı.

Konuyla ilgili açıklamalar geldiği zaman haberlerimizde yer vereceğiz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mehdi’nin gözünü açmasıyla birlikte, ailenin üzerindeki kara bulutlar dağılır. Herkes bunun mutluluğunu yaşarken, Zeynep’in aklında bazı soru işaretleri vardır. Mehdi, hayatının en büyük gerçeğine ulaşırken; evdeki bayram havası da yerini bir anda büyük hesaplaşmalara bırakır. Emine, Faruk’la ilişkisini herkesten gizli yürüttüğünü düşünür. Ancak hiç ummadığı anda, önüne büyük bir engel çıkar. Zeynep, aşkı ve vicdanı arasında sıkışıp kalır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False