GeriTelevizyon Mehdi öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümde kafa karıştıran sahne!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehdi öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümde kafa karıştıran sahne!

Mehdi öldü mü? Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümde kafa karıştıran sahne!
Abone Olgoogle-news

Mehdi'nin ölümle burun buruna geldiği Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümde Zeynep kendisini büyük bir sorumluluk içerisinde hissediyor. Mehdi'nin ailesinin şikayetini geri çekmesi için ziyaret ettiği Zeynep, bunun mümkün olmayacağını kesin bir dille ifade ederek reddetmişti. Mehdi'nin hayatının tehlike altında olduğunu anlatan aile, Zeynep'in sert tavrı ile karşılaşmıştı. Bu olayların akabinde Mehdi, hapishane içerisindeki hasımları tarafından bıçaklanmıştı. Peki, Zeynep'in büyük bir suçluluk psikolojisine büründüğü olayda Mehdi ölecek mi? İşte, Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölüm hakkında detaylı bilgiler

Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölüm sonrası gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir'in 13 Ocak tarihli son bölümünde Mehdi'nin hapishanede bıçaklanması ve son sahnede yoğun bakımda fenalaşması üzerine Mehdi karakterine hayat veren oyuncu İbrahim Çelikkol'un dizideki akıbeti merak konusu oldu. Zeynep'in Mehdi’ye öfkesine rağmen onun yanında olması ise son bölümde dikkat çekti. İşte, Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler.

28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cezaevindeki Mehdi bebeğini daha rahat görebilmek için Benal’le evlenir. Zeynep ve Barış ise adını koymaya cesaret edemedikleri inişli çıkışlı bir yakınlaşma içindedir. Mehdi’nin aklının hala Zeynep’te olması Mehdi’nin içinde bulunduğu çemberi daha da daraltırken Zeynep artık ufka bakmak istemektedir. Ancak geçmişinden gelen yükler Zeynep’in peşini bırakmayacaktır. Mehdi’nin ailesi Mehdi’nin hapisten çıkması için şikayetini geri çekmesi konusunda Zeynep’e ısrar etmektedir. Bu baskılar altındaki Zeynep bir avukat olarak ceza kavramını, bir kadın olarak özgürlük kavramını sorgularken, Mehdi’nin ailesi kendisine bambaşka bir duyguyla baş başa bırakır: vebal…

Mehdi öldü mü Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümde kafa karıştıran sahne

Barışların ise evlerine yeni bir soluk getiren beklenmedik bir misafiri vardır: Rize’den gelen dayıları Ali Rıza. Ali Rıza’nın İstanbul’a gelişindeki gizli planı Barış’a bir yuva kurmaktır: Sultan’ın çöp çatan konusundaki maharetini hemen fark eder ve yeni bir ittifak doğar.

Hapiste Mehdi’yi kötü bir sürpriz beklemektedir: Mehdi’nin babasını öldüren Veysi’nin adamları onu hapiste tuzağa düşürerek ölüm kalım mücadelesiyle baş başa bırakır… Her ne kadar boşanmış olsalar da Zeynep’in daha düğün günlerinden başlayan, Mehdi’nin başı belaya girecek mi, hayatıyla sınanacak mı endişeleri tekrar su yüzüne çıkar. Zeynep Mehdi’ye öfkesine rağmen onun yanında olup olmamak konusunda karar vermek zorunda kalacaktır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle