Diriliş Ertuğrul 101. bölüm ne zaman yayınlanacak? İzleyicisini üzdü

Diriliş Ertuğrul 101. bölüm ne zaman yayınlanacak İzleyicisini üzdü

Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölümünün çarşamba akşamı ekrana gelmemesinin ardından izleyicilerin merakına neden oldu. Dizinin yayıncı kuruluşu TRT'nin yapmış olduğu açıklamanın ardından Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını merak eden vatandaşlar yayın tarihini sorgulamaya başladı. İşte, 2. fragmanının da yayınlandığı Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü hakkında merak edilen bazı detaylar

Haberin Devamı

Diriliş Ertuğrul dizisinin 101. bölümü dizinin sevenleri tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilere aksiyon dolu anlar yaşatan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlarda yer almayacak. Her yıl olduğu gibi yeni yıla geçişte çeşitli aksaklıklar nedeniyle yayınlanmayan dizinin yeni bölümüyle ilgili açıklama yapıldı. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin 101. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, ikinci fragmanının da yayınlandığı dizi hakkında bazı detaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Ekrana gelen son bölümde oğlu Gündüz için büyük mücadeleler veren oba beyi, yeni bölümde bunu yapanları ve arkasından iş çevirenleri ortadan kaldırmaya niyetlidir. Tüm bunların ekrana geleceği Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölümü 3 Ocak Çarşamba günü izleyicisiyle buluşmadı. Her yıl olduğu gibi yeni yıla geçişte çeşitli aksaklıklar nedeniyle yayınlanmayan dizinin yeni bölümüyle ilgili ise şu açıklamaya yer verildi;

Haberin Devamı

"Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş "Ertuğrul", siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.

Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız.

Diriliş "Ertuğrul" yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız."

Diriliş Ertuğrul 101. bölüm ne zaman yayınlanacak İzleyicisini üzdü

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz’ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz’ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız’ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz’ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti. Ertuğrul’un Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi’nin fethi gerçekleşebilecek mi?
 
Tekfur Ares, Ertuğrul’un kaledeki askerlerin bir kısmını öldürüp Gündüz’ü kurtarmasından sonra kale kapılarının kapatılmasını emretmiş ve Türklerle savaşın başladığını söylemişti. Ares’in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul’un kaleye taarruzunu engellemek için ne yapacak? Ertuğrul’u bu sefer de durdurabilecek mi?
 
Sancar’a Turgut’u öldürtüp sonra da obayı basarak beyliği almayı planlayan Bahadır Bey, Turgut’un tuzağı bertaraf edip obaya dönmesinden sonra bu planını gerçekleştirememişti. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey’in yeni planı olacak? Obayı basmak için hangi hamleleri yapacak? Tekfur Ares’le işbirliğine yanaşacak mı? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey’in planlarını öğrenip bertaraf edebilecekler mi?