GeriTelevizyon Deniz Seki ‘O Ses Türkiye’nin jüri üyesi mi olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deniz Seki ‘O Ses Türkiye’nin jüri üyesi mi olacak?

Deniz Seki ‘O Ses Türkiye’nin jüri üyesi mi olacak?
Abone Olgoogle-news

Cezaevinden dün tahliye olan şarkıcı Deniz Seki'ye teklif yağıyor…

Deniz Seki, nişanlısı Faruk Salman'la yapacağı 10 günlük tatilinin ardından çalışma hayatına hızlı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.


Ay sonunda İskender Paydaş'ın aranjörlüğünde 2 şarkılık single çıkarma planı olan Deniz Seki, ayrıca 1 milyon 200 TL'ye Kıbrıs Savoy Otel'le 3 konserlik anlaşma yaptı. Ünlü sanatçı, hem Ramazan, hem de Kurban Bayramı'nda Kıbrıs'ta sevenleriyle buluşacak. Ayrıca 5 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava'da sahne alacak olan Deniz Seki, sonbaharda sürpriz bir TV projesinde görev alacak.

O SES'E Mİ GELİYOR?

Ünlü şarkıcının adının "O Ses Türkiye'nin jüri adayları arasında da geçtiği ancak bu teklife şimdilik sıcak bakmadığı konuşuluyor. Dün akşam ünlü şarkıcı için konakladığı otelin kral dairesinde yakın dostları Gülben Ergen ile Demet Akalın özel bir parti düzenledi. Sanatçının özgürlük partisine Demet Akalın ve Gülben Ergen'in yanı sıra Nükhet Duru, Metin Arolat, İskender Paydaş ve Armağan Çağlayan gibi yakın dostları katıldı. Öte yandan Deniz Seki için menajeri Özgür Aras, şu günlerde içinde güvenlik, fotoğrafçı gibi çalışanlardan oluşan özel bir yeni ekip kuruyor.

False