GeriTelevizyon Dehşetin Dişleri filmi oyuncuları kimdir? İşte Dehşetin Dişleri konusu ve oyuncu kadrosu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dehşetin Dişleri filmi oyuncuları kimdir? İşte Dehşetin Dişleri konusu ve oyuncu kadrosu

Dehşetin Dişleri filmi oyuncuları kimdir? İşte Dehşetin Dişleri konusu ve oyuncu kadrosu

Dehşetin Dişleri filmi bu akşam yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Korku ve gerilim türünde olan Dehşetin Dişleri oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında yer alıyor. Orijinal adı ‘The Reef’ olan filmin oyuncuları arasında Kieran Darcy-Smith, Zoe Naylor, Adrienne Pickering, Gyton Grantley gibi isimler bulunuyor.

Dehşetin Dişleri oyuncuları ve konusu araştırılıyor. Sevilen filmler televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Dehşetin Dişleri’nde Avustralya'nın büyüleyici ama bir o kadar da tehlikeli olan açık sularında kayalıklarda parçalanan teknelerinin ardından açık sularda kalan arkadaşların hikayesi anlatılmaktadır.

DEHŞETİN DİŞLERİ FİLMİ KONUSU

Avustralya'nın büyüleyici ama bir o kadar da tehlikeli olan açık sularında, deniz sevkiyatında çalışan Luke, kendisini ziyarete gelen eski sevgilisi Kate, kardeşi Matt ve Suzie'yi bir tekne turuna davet eder. Endonezya kıyısına doğru seyahat etmeyi planlayan grubu, Avustralya sularındaki Büyük mercan kayalıkları bölgesinde hiç de hoş olmayan sürprizler beklemektedir. Kayaklıklarda parçalanan tekne alabora olarak batar, yolcularının ise sadece 2 seçeneği vardır: ya enkaz üzerine bir umut kurtarılmayı bekleyecekler ya da köpek balıklarının cirit attığı bu sularda en yakındaki adaya, 20 mil kadar yüzeceklerdir. Fazla yol almaya fırsat kalmaz ve peşlerine takılan büyük beyaz köpek balığı suları kana boyar.

Dehşetin Dişleri filmi oyuncuları kimdir İşte Dehşetin Dişleri konusu ve oyuncu kadrosu

DEHŞETİN DİŞLERİ OYUNCULARI

Filmin oyuncuları arasında Kieran Darcy-Smith, Zoe Naylor, Adrienne Pickering, Gyton Grantley, Damian Walshe-Howling gibi isimler bulunuyor.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False