GeriTelevizyon Damla Ersubaşı kimdir? İşte Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'nın kilolu hali
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Damla Ersubaşı kimdir? İşte Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'nın kilolu hali

Damla Ersubaşı kimdir? İşte Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'nın kilolu hali

Sihirli Annem’in Tuğçe’si olarak tanınan Damla Ersubaşı, son zamanlarda verdiği kilolarla ve eşiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelmişti. Damla Ersubaşı, 4 yıllık eşi işletmeci Mustafa Can Keser ile 2020 eylül ayında anlaşmalı olarak boşandı. İşte ? İşte Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı'nın hayatı ve eski eşiyle ilgili bilgiler…

Damla Ersubaşı, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 6 yaşındayken bir döneme damga vuran Yılan Hikayesi dizisinde rol aldı. Asıl çıkışını ise 2003 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle yakaladı. Geçirdiği mide ameliyatı sonrası hızla kilo veren ve adeta başka birine dönen Damla Ersubaşı, geçirdiği değişimi sosyal medya hesaplarından göz önüne seriyor. 2016 yılında iş adamı Mustafa Can Keser ile dünya evine girdi. Ersubaşı’nın 4 yıl süren bu evlilikten 2 tane kız çocuğu var.

Damla Ersubaşı kimdir İşte Sihirli Annemin Tuğçesi Damla Ersubaşının kilolu haliİHANETİ KABUL ETMİŞTİ

Mustafa Can Keser, Damla Ersubaşı ikinci bebeğine hamileyken bir kadınla samimi şekilde yakalanmıştı. Eşinin kendisini aldattığını kabul eden oyuncu, evliliğine devam etme kararı almıştı.

İhanet ardından evlilikleri çatırdayan çift 2020 eylül ayında tek celsede boşandı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False