GeriTelevizyon Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz kimdir? Kaç yaşındadır?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz kimdir? Kaç yaşındadır?

Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz kimdir? Kaç yaşındadır?

Dilan Çiçek Deniz kimdir, kaç yaşındadır sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Bodrum Masalı adlı diziyle adını tüm Türkiye'ye duyuran Dilan Çiçek Deniz, sevenlerinin karşısına şimdi de Çukur dizisiyle çıkıyor. Peki, Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz kimdir? Kaç yaşındadır?

Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, diziyi izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. 1995 doğumlu oyuncu, Aras Bulut İynemli ile birlikte başrolde yer alacak. Peki, Çukur dizisinin Sena'sı Dilan Çiçek Deniz kimdir kaç yaşındadır? İşte, merakla araştırılan o isim hakkında detaylı bilgiler

1995 yılında Sivas’ta doğan Dilan Çiçek Deniz (Sena Koçovalı), lise döneminde tiyatro eğitimi almaya başladı. Ege Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünde okuyan Deniz, bir yandan da modellik yapmaya başladı ve 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. Oldu. İlk olarak 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalanlar” dizisinde Ebru rolünde kamera karşısına geçti. Daha sonra “Güneşin Kızları” dizisinde Elif karakterine hayat verdi. 2016-2017 döneminde “Bodrum Masalı” dizisinde Su Ergüven karakterini canlandıran Deniz, son olarak “Çukur” dizinde Sena karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False