Çukur 105. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 13. bölümde Cumali veda mı edecek?

Çukur 105. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 13. bölümde Cumali veda mı edecek

Çukur 105. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı diziseverlerin karşısına çıkan Çukur'un 4. sezon 13. bölüm fragmanında Cumali'nin Çağatay Erdenet tarafından tehdit edilmesi ve ailesine veda etmesi Cumali diziden çıkacak mı sorusunu akıllara getirdi. Selim'in tüm dengeleri değiştirecek bir yola girmesi ise fragmanda dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Çukur yeni bölümüyle 30 Kasım akşamı ekranlara gelecek. İşte, Çukur 105. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümün özeti.

Haberin Devamı

Çukur dizisinin 30 Kasım tarihli 105. bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Çağatay'la karşı karşıya gelen Cumali'nin ölüp ölmeyeceği merak dolu anlara neden oldu. Çağatay, Cengiz ve Ogeday’a büyük bir darbe indirmek üzereyken Yamaç’ın oyununa gelmesi Çukur'un yeni bölümünde heyecanlı anları ekranlara getirecek. İşte, fragmandan görüntüler.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cumali’yi büyük bir çıkmaza sokan Çağatay, Cengiz ve Ogeday’a büyük bir darbe indirmek üzereyken Yamaç’ın oyununa gelecek.

Yamaç ve Cumali İdris’in ölümü üzerine ilk defa gerçek bir yüzleşme yaşayacak. Yamaç, Cumali’nin Çağatay’a kaptırdığı tapuları öğrendiğinde harekete geçip sürpriz bir isimle iş birliği yapacak. Büyük bir kararın eşiğinde olan Selim, tüm dengeleri değiştirecek bir yola girmek üzereyken herkesi şok edecek bir sürprizle karşılaşacak.

Haberin Devamı

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Cengiz Erdenet’e büyük bir rest çeken Yamaç’ın bir sonraki hamlesi heyecanla beklenecek. Cengiz ve Çağatay Yamaç’ı yıldırmak için ellerinden geleni yaparken Yamaç’ın önceden kurduğu bir planla işler bekledikleri gibi gitmeyecek. Çağatay, Yamaç cephesinde kaybederken Cumali’ye karşı mücadelesinde elindeki büyük kozları kullanarak Çukur’a büyük bir tehdit savuracak. Yamaç’ın eve dönüşüyle duygusal anlar yaşanırken, içlerinden birinin sonunun giderek yaklaştığını kimse fark etmeyecek.