GeriTelevizyon Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında şok haber: Gönül'ü kaybettik...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında şok haber: Gönül'ü kaybettik...

Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölüm fragmanı dizi takipçileri üzerinde şok etkisi yarattı. Kısa sürede paylaşılan Çocuklar Duymasın 35. bölüm fragmanına 'Gönül'ü kaybettik' sözleri damga vurdu. Haberi duyan Tuna ve en yakın arkadaşını yitiren Meltem yıkılıyor. Peki dizinin dominant teyzesi gerçekten öldü mü? İşte Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı!

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Çocuklar Duymasın'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında izleyicileri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Yayınlanan son bölümün ardından paylaşılan 35. bölüm fragmanında dizinin sevilen karakteri Gönül'ün ölüm haberi herkesi şoke etti. Rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Gönül'den acı haber gelir. Haluk'a şirketteki iş arkadaşları Gönül'ün öldüğünü söyler, Haberi duyan Tuna adeta yıkılır. Peki, Çocuklar Duymasın 35. bölüm fragmanında başka neler var?

ÇOCUKLAR DUYMASIN 35. BÖLÜM FRAGMANI

Çocuklar Duymasın 35. Bölüm Fragmanı yayında! Gönül'ün ani ölümü herkeste şok etkisi yaratıyor! Tuna'nın eşi Gönül rahatsızlanıp hastaneye kaldırılır. Durumu iyi değildir. Tuna, onun için çok endişelenir. Acı haber gelir. Haluk'un şirketindeki çalışma arkadaşı acı haberi verir. Gönül'ün öldüğünü söyler. Haberi duyan Tuna yıkılır. Eve taziyeye gelenler bu şok ölüm üzerine şaşkındırlar.

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bir süre önce evlat edinmek için başvuru yapan Haluk ve Meltem’e sevindirici bir haber gelir. Haluk ve Meltem evlat edinmek için kurum tarafından uygun bulunmuştur. Şimdi onları daha heyecanlı günler beklemektedir. Haluk ve Meltem evlat edinecekleri çocukla tanışmaya gider.

Öte yandan Tuna, eski karısı Özlem’e verdiği borç paranın, Sertaç ve Özlem’in balayı parası olduğunu öğrenince yıkılır. Onlara balayı yapsınlar diye para veren Tuna, Gönül’ün çok istediği gemi tatilini alamamış, ama aldığını söylemiştir. Tuna’nın başı fena halde derttedir. Merve en sevdiği fenomenlerden biri olan Başak Karahan ile tanışır. Başak’ı evde gören Merve, gözlerine inanamaz!

 ZEYNO GÜNENÇ KİMDİR?

Zeyno Gönenç, 22 Haziran 1967 yılında İzmit’te dünyaya geldi. İlkokul ikinci sınıfta okurken annesi tarafından baleye yönlendirildi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde okudu ve buradan mezun oldu.

Gönenç, Bursa Devlet Tiyatrosu'nda üç yıl çalıştı ve istifa etti. Kanada Vancouver'a giderek 1 yıl kaldı ve eğitimini geliştirdi. Yurtdışı da dahil, birçok özel radyoda yapımcı ve sunucu olarak görev yaptı. Süheyl Uygur ve Behzat Uygur kardeşlerle birlikte "Üç Salakşörler" adlı oyunla üç yıl süren bir turneye çıktı ve Türkiye'nin birçok yerini gezdi.

Zeyno Gönenç, Çocuklar Duymasın dizisinde Dominant Teyze karakterine hayat verdi. Bu rol ile tüm Türkiye’nin sevdiği bir isim haline geldi.

Kuşlu Çorap, Eyvah Kızım Büyüdü, Dadı, En Son Babalar Duyar, Çocuklar Duymasın, Avrupa Yakası, Çocuklar Ne Olacak, Keloğlan Kara Prens’e Karşı, Doktorlar, Hayat Apartmanı, Paramparça Aşklar, Geniş Aile, Çocuklar Duymasın gibi diziler ile televizyon ekranlarında bulundu. Şu an, Kanal D’de ekranlarında izleyici ile buluşan Çocuklar Duymasın dizisinde Gönül rolüne hayat veriyor.

Zeyno Günenç, 1997 yılında Okan Bayülgen ile evlendi. 16 ay evli kaldıktan sonra 1998 yılında boşandı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False