Çatı Katı Aşk dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Çatı Katı Aşk oyuncuları

Çatı Katı Aşk dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Çatı Katı Aşk oyuncuları

Çatı Katı Aşk dizisi bu akşam ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Çatı Katı Aşk oyuncuları ve konusu araştırılıyor. Kanal D ekranlarında her hafta perşembe akşamı yayınlanacak olan dizide sevilen isimler rol alıyor. Yeni dizide Furkan Andıç Ateş Avcı karakterine, Yiğit Kirazcı Demir Yılmaz karakterine, Ezgi Şenler Ayşen Yılmaz'a, Nilay Deniz Yasemin Çetin'e hayat veriyor. İşte Çatı Katı Aşk dizisi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgiler...

Haberin Devamı

Çatı Katı Aşk oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında yer alıyor. İlk bölümü ile 9 Temmuz’da izleyici karşısına çıkacak olan dizi her hafta Perşembe günü Kanal D’de yayınlanacak. Çatı Katı Aşk oyuncuları arasında Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz gibi isimler bulunuyor. Dizide karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin bir araya gelecek.

ÇATI KATI AŞK OYUNCULARI

Dizinin oyuncuları arasında Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz, başrollerini paylaştıkları Çatı Katı Aşk oyuncuları arasında Bedia Ener, Renan Bilek, Bülent Seyran, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin ve Tülay Günal bulunuyor.

ÇATI KATI AŞK KONUSU

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir…

Çatı Katı Aşk dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Çatı Katı Aşk oyuncuları

Haberin Devamı

Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?