Çatı Katı Aşk 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İşte Çatı Katı Aşk yeni bölüm yayın tarihi

Çatı Katı Aşk 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İşte Çatı Katı Aşk yeni bölüm yayın tarihi

Çatı Katı Aşk 9. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. 5 Eylül akşamı ekranlara gelecek olan Çatı Katı Aşk'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ayşen ve Ateş'in duygusal anlar yaşaması damga vurdu. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Çatı Katı Aşk artık cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkacak. Peki, Çatı Katı Aşk yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Çatı Katı Aşk 9. bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

Haberin Devamı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk 27 Ağustos Perşembe akşamı heyecanlı bir bölümle sevenlerinin karşısına çıktı. Sevda’nın sahte evlilik cüzdanını bulmasının heyecan dolu anlara neden olduğu son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çatı Katı Aşk'ın 5 Eylül tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümüne ilişkin ekranlara gelen fragmanında Ateş'in Ayşen'e söylediği "Senin için ne gerekiyorsa yapacağım" dediği sözler dikkat çekti. İşte, Çatı Katı Aşk yeni bölüm fragmanı.

ÇATI KATI AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Çatı Katı Aşk'ın 5 Eylül'de izleyici karşısına çıkacak olan 9. yeni bölümüne ilişkin fragmanı yayınlandı. İşte, fragmandan ilk görüntüler;

Haberin Devamı

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ateş Ayşen’den beklediği cevabı alamadığı için evi terk edip giderken Sevda’nın sahte evlilik cüzdanını bulması işleri iyice karıştırır.

Sevda’ya engel olmaya çalışan Yasemin biraz fazla patırtı gürültü yapınca bütün evi ayaklandırmıştır. Demir’in de olaya dahil olmasıyla Sevda küçük bir kaza geçirir ve durum gençlerin Sevda’ya bekçilik yapmasına, sırlarını ifşa etmemesi için yanlarından ayırmamasına kadar gider.
Ateş Ayşen’i daha fazla üzmemek için ondan uzaklaşarak kendini arabaya verir. En kısa zamanda arabayı toparlayacak, yarışlardan para kazanacak ve Yasemin’le girdikleri bu oyunu sonlandıracaklardır. Bu iki arada aşk hem Ateş’i hem Ayşen’i hem de diğerlerini derinden etkilemeye başlamıştır. Süheyla ve Şuayip’in başlattığı internetten yemek satışları dükkanın da namını arttırınca kendilerine yeni bir yer açmak isterler. Bu konu Süheyla ve Yasemin rekabetine sebep olur.

Süheyla mantıcı dükkânlarında işlere el koyarken, Yasemin de Antikacının bir bölümünü kafeye çevirip orada hünerlerini sergilemeye karar verir. Bu karar Yasemin ve Demir’i birbirlerine biraz daha yaklaştırır. Her şey yoluna girmiş, satışlar artmış, aşıkları tehdit eden unsurlar bir bir ortadan kalkmıştır ki Sevda’nın dili çözülüverir. Dahası Asaf’ın da eline geçirdiği kozu Ateş’i döndürmek için kullanması mutlu günün akşamını kabusa çevirir.