GeriTelevizyon Biz Böyleyiz filmi oyuncuları kimdir? Netflix'te yayınlanan Biz Böyleyiz nerede çekildi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Biz Böyleyiz filmi oyuncuları kimdir? Netflix'te yayınlanan Biz Böyleyiz nerede çekildi?

Biz Böyleyiz filmi oyuncuları kimdir? Netflix'te yayınlanan Biz Böyleyiz nerede çekildi?
Abone Olgoogle-news

Biz Böyleyiz filmi Netflix’te izleyici karşısına çıktı. Caner Özyurtlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu Biz Böyleyiz filmi, 10 Ocak'ta sinemaseverlerle buluşmuştu. Yıllardır görüşmeyen bir grup çocukluk arkadaşı, onları büyüten Nezihe'nin rahatsızlanması üzerine onun yanında olmak için İzmir'de yeniden bir araya geliyor. İşte Biz Böyleyiz filmi oyuncuları ve merak edilenler...

Biz Böyleyiz filmi oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından araştırılıyor. Biz Böyleyiz filmi oyuncuları kimdir? 10 Ocak’ta vizyona giren sevilen film Netflix’te yayınlanmaya başlandı. Oyuncu kadrosunda Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu oturuyor. Peki Biz Böyleyiz nerede çekildi?

BİZ BÖYLEYİZ FİLMİ KONUSU

Yıllardır görüşmeyen bir grup çocukluk arkadaşı, onları büyüten Nezihe'nin rahatsızlanması üzerine onun yanında olmak için İzmir'de yeniden bir araya gelir.

Film; çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin (Hümeyra) rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul’dan İzmir'deki Nezihe’nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, sürpriz gelişmeler, geçmiş hesaplaşmalar ve içine düşülen birbirinden komik olaylar beklemektedir.

Biz Böyleyiz filmi oyuncuları kimdir Netflixte yayınlanan Biz Böyleyiz nerede çekildi

BİZ BÖYLEYİZ FİLMİ OYUNCULARI

Biz Böyleyiz filmi oyuncuları arasında Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Hümeyra ve Boran Kuzum yer alıyor.

BİZ BÖYLEYİZ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Biz Böyleyiz filminin çekimleri İzmir'in Urla ilçesinde gerçekleştirildi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle