GeriTelevizyon Bir Zamanlar Kıbrıs 8. son bölümde İnci ailesi ile kavuştu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. son bölümde İnci ailesi ile kavuştu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. son bölümde İnci ailesi ile kavuştu... İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümün özeti

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölüm ekranlara geldi. Sevilen dizi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 27 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde Kemal, İnci ve kızlarının buluşması dikkat çekti. Kıbrıs’ın Çanakkale destanı olarak bilinen Erenköy direnişine giden yol açılırken, final anında EOKA tarafından Kemal'in kafasına silah dayanması heyecanlı anlara neden oldu. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Bir Zamanlar Kıbrıs 8. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümü ile TRT1 ekranlarında 27 Mayıs Perşembe akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Sevilen dizide bu hafta; buzhane baskını zaferinden sonra Lefkoşa’daki halk Rauf Denktaş, Ankaralı, Kemal Dereli ve Mücahitler sayesinde rahat bir soluk aldı. Ankaralı ise Sandy’nin Britanya’daki ölümle tehdit edilen kardeşlerini kurtarmak için verdiği sözü yerine getirmek için, imkansız bir operasyonla kurtarmak zorunda kaldı.

BİR ZAMANLAR KIBRIS SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir Zamanlar Kıbrıs’ta Cengiz Topel ve Erenköy mücahitleri ile tanışma zamanı. Kıbrıs’ın Çanakkale destanı olarak bilinen Erenköy direnişine giden yol açılıyor. Buzhane baskını zaferinden sonra Lefkoşa’daki halk Rauf Denktaş, Ankaralı, Kemal Dereli ve Mücahitler sayesinde rahat bir soluk almıştır. Şimdi sırada Rauf Denktaş’ın, Ankara’ya yolculuğu vardır. Kemal ise İnci ve Müge’nin izine ulaşmıştır ne pahasına olursa olsun Rum tarafına geçip onları oradan çıkartacaktır.

Bu ölüm görevinde en büyük yardımcısı Bereli olacaktır. Aile sonunda bir araya gelmeyi başaracaktır. Fakat Rum tarafından çıkıp imkansızı başarabilecekler midir? Ankaralı ise Sandy’nin Britanya’daki ölümle tehdit edilen kardeşlerini kurtarmak için verdiği sözü yerine getirmek için, imkansız bir operasyonla kurtarmak zorundadır. Ankaralı, Sandy’nin kardeşlerini kurtarabilecek midir?

En lezzetli yemek tarifleri burada

False