GeriTelevizyon Bir Zamanlar Çukurova'da Behice öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova'da merak uyandıran uçurum sahnesi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Zamanlar Çukurova'da Behice öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova'da merak uyandıran uçurum sahnesi!

Bir Zamanlar Çukurova'da Behice öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova'da merak uyandıran uçurum sahnesi!

Bir Zamanlar Çukurova'da Behice'nin ölüp ölmediği dizinin fragmanı ile beraber merak konusu oldu. Geçtiğimiz haftaki bölümde Züleyha'nın katil olduğunu herkesin içinde açıkladığı Behice'nin yeni bölüm fragmanında uçurumun başında yer alması dikkat çekti. Dizinin ilk bölüm fragmanında Behice'nin Demir'e silah doğrultması da akıllara soru işareti oluşturdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'da Behice öldü mü? İşte, ayrıntılar.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin fragmanları ardından Behice karakterinin akıbeti merak konusu oldu. "Şerefli bir ölüm, şerefsiz bir ölümden iyidir" sözlerinin damga vurduğu fragmanda Behice'nin uçurumun başında yer aldığı görülüyor. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Esra Dermancıoğlu'nun canlandırdığı Behice karakterinin diziye veda edeceği bir süredir gündemdeydi. Bir Zamanlar Çukurova 84. bölüm fragmanıyla birlikte Behice'nin ölüp ölmeyeceği soruları çoğaldı. İlk fragmandaki görüntülerde köşeye sıkışan Behice, Demir'e silah doğrulurken; 2. fragmanda uçurumun başında görülüyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümde Neler Olacak?

İstanbul'dan gelen belgelerle şehir kulübünde Behice'nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan'dan büyük tepki alacaktır. Halasına kızgın ve kırgın olsa da, Züleyha'nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki gösteren Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile hayatının şokunu yaşayacaktır!

Behice ise bir an önce İstanbul'a kaçabilmek için, kulüpten çıkar! Artık Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve arkasında pek çok iz bırakacaktır!

Tüm Çukurova dört bir yandan Behice'nin peşine düşecektir! Züleyha, Demir'in fevri davranacağını düşündüğü için durumdan Fekeli'yi haberdar eder. Ancak kulüpte olan biteni gören Şermin de koşarak Demir'e gidecektir! Yıllarca birbirleri ile düşmanlık eden Fekeli ve Demir bir kez daha Hünkar için aynı amaca koşacaklar! İkisi de Behice'yi bulup katil olduğunu itiraf ettirmek için yollara düşerler ama farklı yollar seçecektirler.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False