GeriTelevizyon Bir Zamanlar Çukurova 102. son bölüm sezon finaline damga vuran sahne: Demir kaçırıldı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir Zamanlar Çukurova 102. son bölüm sezon finaline damga vuran sahne: Demir kaçırıldı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 102. son bölüm sezon finaline damga vuran sahne: Demir kaçırıldı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 102. bölüm full izle ekranı yayınlandı. Perşembe akşamları heyecanlı anları izleyicilerle buluşturan Bir Zamanlar Çukurova'nın 24 Haziran tarihinde ekranlara gelen sezon finaline eşkıyanın konağı basması damga vurdu. Final anında ise konakta taş taş üstünde kalmazken Demir'in ortadan kaybolması akıllara bir çok soru işaretini getirdi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova 102. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve sezon finalinde yaşanan gelişmelerin özeti.

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça yayınlandı. ATV ekranlarında sezonun son bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova'nın 24 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan 102. bölümünde Züleyha, Ümit'i şaşkına çevirecek bir karar alırken, Sevda'nın ölümünden sonra Demir, baş şüpheli oldu. Leyla'nın kaçırıldığı son bölümde eşkıya baskınından sonra Demir'in akıbeti merak dolu anlara neden oldu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SEZON FİNALİNDE (102. BÖLÜM) NELER OLDU?

Annesinin katili olmayı bile oyunu için bir avantaja çevirmeye kararlı olan Ümit, konakta yaşamakta ısrar edince, Demir iyice köşeye sıkışacaktır. Ancak Hünkar'ın sadece mirasını değil adeta Yaman genlerini de devralmış görünen Züleyha, Ümit'i şaşkına çevirecek bir karar alır! Ümit ne yaparsa, ne söylerse söylesin Züleyha'ya karşı zafer kazanamayacaktır. Şimdilik, Yaman soyadı için ortalığı sakinleştiriyor görünen Betül de bu konuda devreye girip hem Ümit'e hem kendine zaman kazandıracaktır. Üstelik bu yardım, ona Yaman Holding'in altın anahtarını da teslim edecektir!

Fekeli, cezasını çekmek için içerideyken, hayatını kaybeden adamın cenazesine katılan Fikret, orada Demir'i çok yakından ilgilendiren bilgiler edinerek dönecektir. Fikret, bunu Demir ile paylaşınca, olaylar adeta çorap söküğü gibi birbirini izlemeye başlayacaktır. Fikret ve Demir'in yakaladıkları ipucunun peşinden aldıkları yol onları kardeş hale getirirken, Yamanlara karşı savaşan gizli düşmanı da evin içine girecek kadar harekete geçirecektir!

Avcı köpeklerinin bulduğu cesedin kimliği tespit edilince, savcılık da harekete geçer. Demir, baş şüphelidir. Ancak o sırada Demir de bir kaçırılma olayı için savcının kapısını çalacaktır! Tüm bunlar olurken, Fikret büyük bir ipucu yakalar. İkisi bu ipucunun peşinden büyük bir operasyon düzenlemeye karar verirler! Onlar büyük oyunun peşindeyken, olaylar gittikçe çığırından çıkar! Ta ki eşkıya tekrar konağı basıp, taş taş üstünde bırakmayana, her yeri alev alev yakana kadar!

En lezzetli yemek tarifleri burada

False