Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? İşte Beyaz Show 7 Nisan konukları

Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler İşte Beyaz Show 7 Nisan konukları

Beyaz Show'un bu haftaki konukları birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmuş durumda. Ekranların herkes tarafından büyük bir keyifle takip ettiği talk show programı Beyaz Show yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Sevilen talk show programının yeni bölümünde birbirinden eğlenceli konukları yer alacak. Peki, Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? İşte, Beyaz Show 7 Nisan konukları

Haberin Devamı

Beyaz Show macerası kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezonda iki haftada bir olarak izleyici ile buluşan Beyaz Show bu akşam ekranların sevilen beş ismini evlere konuk edecek. Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk’ün skeçlerine konuklar da katılınca kahkaha tufanı kaçınılmaz olacak. Peki, Beyaz Show 7 Nisan konukları kimler? İşte, bu sorunun yanıtı ve Beyaz Show’un son bölümünde yaşananlar!

Sahnelerin en sempatik adamı, her hareketi olay, tam bir espri makinası Bülent Serttaş, hayat enerjisi saçan, rock müziğin asi prensesi Pamela, doğal oyuncuğun değişmez adresi ve yarışmaların aranan ismi Emre Karayel, gelecek asrın yıldızı Alina Boz ve yeni neslin iz bırakan jönü Burak Tozkoparan konuk olacak.

BEYAZ SHOW SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

En son 24 Mart’ta yayınlanan Beyaz Show’; Ahmet Selçuk İlkan, Cengiz Kurtoğlu, Zara, Koray Avcı, Serkan Kaya, Tan Taşçı ve İntizar konuk oldu. Konuklar, “Kağıt Soruları”na samimi cevaplar verdiler! Özellikle “Aşk ve nefret birbirine yakın duygular mı? sorusuna İntizar ve Koray Avcı’nın verdiği cevap büyük alkış aldı! Ahmet Selçuk İlkan’ın şiirle yanıtladığı soruya Beyaz’da şiirle yanıt verdi; ama, okuma şekli ile herkesi çok güldürdü!

Beyaz, onca nişan-düğün yapan Murat Yıldırım’a kendisini çağırmamasından dolayı sitem dolu sözler sarf etti!Geçtiğimiz yaz evlenen Murat Yıldırım, düşman çatlatırcasına arka arkaya nişanlar, düğünler yaptı! Fas ve Türkiye arasında mekik dokuyan Murat Yıldırım’ın önemli gününe bir sürü arkadaşı davetliydi. Beyaz ise buna biraz içerledi! Murat Yıldırım’ın kendisini düğünlerine çağırmamasını kıskançlığına vurdu… Kendini durduramadı ve ağzına geleni söyledi!

Haberin Devamı

Beyaz Show’un “Hayaller” bölümünde Mahmut Gülsün’ün hayali gerçek oldu! Mahmut, Diyarbakır’lı 21 yaşında bir genç! Kendi hatasından dolayı ayrıldığı kız arkadaşından Ahmet Selçuk İlkan’ın da yardımı ile ekrandan şiirle özür diledi! Beyaz ve Mahmut’un arasında geçen konuşmalar ise herkesi çok güldürdü!