GeriTelevizyon Bay Yanlış 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Bay Yanlış yeni bölümde neler olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bay Yanlış 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Bay Yanlış yeni bölümde neler olacak?

Bay Yanlış 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Bay Yanlış yeni bölümde neler olacak?
Abone Olgoogle-news

Bay Yanlış 11. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Cuma akşamları yayınlanan Bay Yanlış'ın 11 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkacak olan yeni bölüm fragmanında, Ezgi ve Özgür’ün birlikte olmasını katiyen istemeyen Sevim'in neler yapacağı merak konusu oldu. Serdar'ın ise Ezgi'yi elde etmek için harekete geçmesi ise yeni bölümde dikkat çeken anlara neden olacak. İşte, Bay Yanlış 11. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

Fox Tv'de ekranlara gelen Bay Yanlış 11 Eylül Cuma günü 11. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Bay Yanlış'ın bu haftaki bölümünde yaşanaklar ise şöyle olacak; Ezgi işe girdiği organizasyon firmasında ilk etkinliğini gerçekleştirir, bu etkinlikte onu bir sürpriz beklemektedir. Bu arada Serdar da Ezgi’yi elde etmek için tekrar harekete geçer, fakat Özgür ve Ezgi’nin birlikte olduklarını öğrenince hayal kırıklığına uğrar ve bu durum onu daha da hırslandırır. İşte, Bay Yanlış 11. yeni bölüm fragmanı.

BAY YANLIŞ 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ezgi, Özgür’ün yaptığı sürpriz karşısında çok duygulanmıştır. Özgür’e olan bütün kırgınlığı geçer. Bu süreçte ikisi de birbirlerine ne kadar değer verdiklerini daha iyi anlamıştır. İlişkilerinde yeni bir sayfa açarlar, artık yalana yer yoktur. Bu yüzden ailelerine de birlikte olduklarını söylemeye karar verirler.

Nevin bu ilişkiyi çok istemese de kabullenir, Sevim ise Ezgi ve Özgür’ün birlikte olmasını katiyen istememektedir. Ezgi işe girdiği organizasyon firmasında ilk etkinliğini gerçekleştirir, bu etkinlikte onu bir sürpriz beklemektedir. Bu arada Serdar da Ezgi’yi elde etmek için tekrar harekete geçer, fakat Özgür ve Ezgi’nin birlikte olduklarını öğrenince hayal kırıklığına uğrar ve bu durum onu daha da hırslandırır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle