Baş Belası yayın günü değişti! Baş Belası 8. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte yeni bölüm fragmanı

Baş Belası yayın günü değişti Baş Belası 8. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak İşte yeni bölüm fragmanı

Baş Belası 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yaz ekranında izleyiciye polisiye heyecanı yaşatan Baş Belası dizisinin yayınlanan fragmanı ile birlikte yayın gününde değişikliğe gidildi. Pazar akşamı izleyici ile buluşan Baş Belası dizisi artık cuma akşamları sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizinin 6 Ağustos tarihinde yayınlanacak 8. yeni bölümüne ilişkin fragmanında ise Nazlı'nın suç aletinde parmak izlerinin çıkmasıyla gözaltına alınması dikkat çekti. İşte, Baş Belası 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların kısa özeti.

Haberin Devamı

Baş Belası yeni bölüm fragmanı sevenleri ile buluştu. ATV ekranlarında yayınlanan Baş Belası'nın 8. yeni bölümü 6 Ağustos Cuma akşamı diziseverlerin karşısına çıkacak. Ekran macerasına hız kesmeden devam eden Baş Belası 8. yeni bölüm fragmanında Nazlı'nın hapse girip girmeyeceği merak konusu oldu. İpek'in yardım edip etmeyeceği ise yeni bölümde belli olacak.

BAŞ BELASI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

BAŞ BELASI 7. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Emniyetten ayrılarak tek başına 'Şebeke'nin peşine düşen Şahin, kendisine kurulan tuzaktan kurtulsa da İpek'in kaçırıldığını öğrenir. Emniyeti işe karıştırmadan İpek'i kurtarmak için harekete geçen Şahin, İpek'in bıraktığı ipuçlarını takip ederek iz sürmeye başlar. Cinayet büro Şahin'i görevine dönmeye ikna etmeye çalışırken, orman yolunda bulunan bir ceset ekibi harekete geçirir.

Cinayeti çözmeye çalışan ekibin elde ettiği kanıtlar, Şahin'in arkadaşı Uğur'u işaret etmektedir. Bu durum Şahin'e cinayet büroya dönmekten başka seçenek bırakmaz.

Haberin Devamı

Bugüne kadar karşılaştığı cinayetlerden çok farklı olan bu vaka, Şahin'in en büyük sınavlarından birini vermesine sebep olacaktır. Şahin bu sınavı verirken İpek'in gözlem gücüne ve analizlerine ihtiyaç duyar. Ekibin umudunun tükendiği ve davanın kapanacağı noktada, İpek sonucu değiştirecek çözümü bulabilecek midir?