Baht Oyunu 9. son bölümde neler oldu? İşte Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu 9. son bölümde neler oldu  İşte Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı

Baht Oyunu son bölüm kesintisiz izleme ekranı yayınlandı. Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Baht Oyunu'nun 17 Ağustos tarihli 9. son bölümü sonrası diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölüm internet platformundan tek parça erişime açıldı. Her hafta ekranlara damga vuran ‘Baht Oyunu’nun bu haftaki son bölümünde Bora’nın yeni asistanı Meltem ile Ada arasında kıyasıya bir rekabet başladı. Dizinin son bölümünde Ada'nın Bora'nın evinde Meltem'i bornozla görmesi ise yeni bölüm için merak uyandırdı. İşte, Baht Oyunu 9. son bölüm full izleme ekranı ve 10. bölüm fragmanı.

Haberin Devamı

 ‘Baht Oyunu’nun 17 Ağustos Salı akşamı yayınlanan bölümünde Ada'nın Meltem'i saf dışı etmek için Tuğçe ile iş birliği yapması dikkat çekti. Meltem’in Bora ile geçmişe uzanan ilişkisi Ada’nın işini iyice zorlaştırırken, dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanına kıskançlık krizi damga vurdu.

BAHT OYUNU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi “Baht Oyunu”, sürprizlerle dolu dokuzuncu bölümüyle büyük ilgi gördü. Reytinglerde de üst sırada yer alan dizi, sosyal medyada #BahtOyunu etiketiyle de en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

‘Baht Oyunu’nun dokuzuncu bölümünde Bora’nın yeni asistan alacağını duyan Ada ve Tuğçe, öne çıkan adayları beraber eledi. Bunun üzerine Bora göreve çocukluk arkadaşı Meltem’i ofise getirince Ada kıskançlık krizine girdi ve iki kadın arasında soğuk savaş başladı.

Rakibinin üstünden gözlerini ayırmayan Ada, Meltem’in şüpheli davranışlarına şahit oldu. Meltem’in bir nevi ajanlık yaptığını düşünerek Tuğçe’den yardım istedi. Şüphelerini Bora’yla paylaşan Ada, beklediği cevabı alamayınca Meltem ile ilgili araştırmalarını derinleştirdi.

Haberin Devamı

Ada nihayet Meltem’in açığını yakalayıp Bora’yla konuşmak için evine gitti. Ada, tam gerçekleri anlatmak üzereyken Meltem’i bornozla görünce şoke oldu.

BAHT OYUNU 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Baht Oyunu 10. Bölüm Fragmanı yayında! Ada ve Bora arasında kıskançlık krizi başlıyor.

Ada, Meltem'i duştan çıktığını görünce Bora'ya öfkeleniyor. Bora da Ada'nın kıskançlığına seviniyor. Ada ve Bora arasında aşk kıvılcımları alevleniyor.
Baht Oyunu yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!