GeriTelevizyon Bahar Candan elendi mi? Doya Doya Moda'da dikkat çeken görüntü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bahar Candan elendi mi? Doya Doya Moda'da dikkat çeken görüntü

Bahar Candan elendi mi? Doya Doya Moda'da dikkat çeken görüntü

Bahar Candan elendi mi sorusu, yarışmanın ilk dakikaları itibariyle araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Şu ana kadar yarışmanın favori isimleri arasında görülen Bahar Candan, yeni bölümde yer almadığı için merak konusu oldu. Peki, Bahar Candan elendi mi? İşte, o bilgiler

Bahar Candan yeni bölümde neden yok sorusu ile gündemde yer alıyor. Doya Doya Moda yarışmasında geçtiğimiz hafta erkekler kategorisinde pota olmadı. Dolayısıyla eleme yapılmadı ancak Ahmet izin alarak yarışmadan ayrıldı. İzni bittikten sonra yarışmaya devam edecek. Seray Sever açıklamasında bu hafta Bahar ve Selin'in elendiğini de açıkladı. 

DOYA DOYA MODA’DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da kolyeyi kazanan isim Ceren oldu. Doya Doya Moda’da Ayşegül ve Gülnaz arasından elenen isim Gülnaz oldu.

İşte bugün alınan puanlar

Ayşegül 23

Ceren 30

Bahar 27

Birben 22

Özde 24

Rabia 27

Gülnaz 13

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Doya Doya Moda’da bugün Roman rüzgarı esti. Programa bugün Kobra Murat konuk oldu ve şarkılarını seslendirdi.

Yarışmanın ilerleyen saatlerinde Seray Sever yaptığı açıklamada Bahar’ın hareketlerinden dolayı diskalifiye olabileceğini açıkladı. Jüri üyesi Sever bu kararın yapımcıları ile beraber yaptıkları toplantının ardından alındığını duyurdu. Bahar bu açıklamaların ardından yerine geçtikten sonra gözyaşlarına boğuldu.

Bahar Candan elendi mi Doya Doya Modada dikkat çeken görüntü

Bahar, ‘İnsanlar benim gülmemi istiyor. Ben artık burada ağlamak istemiyorum, sizler beni ağlatıyorsunuz.’ dedi. Gülşah Saraçoğlu bu konuların programdan sonra konuşulacağını dile getirdi.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False