Survivor Yunus Emre Özden'in eşinden üzücü haber: Kendime dikkat edemedim...

Güncelleme Tarihi:

Survivor Yunus Emre Özdenin eşinden üzücü haber: Kendime dikkat edemedim...
Oluşturulma Tarihi: Mart 14, 2024 18:48

'Survivor All Star 2024'te yarışan Yunus Emre Özden, dün akşam yayınlanan bölümde baba olacağını öğrenmişti. Hamileliğiyle ilgili açıklama yapan Beria Özden, gebeliğinin sonlandığını duyurdu.

Haberin Devamı

Rakip yarışmacılarla yaşadığı gerginlikler sebebiyle ceza üstüne ceza alan Yunus Emre Özden, canlı yayında eşinin hamile olduğunu öğrendi. Survivor Yunus Emre'nin eşi Beria Özden'den müjdeli haberi aldığı anlar sosyal medyada gündem oldu.

Survivor Yunus Emre Özdenin eşinden üzücü haber: Kendime dikkat edemedim...

"DÜNYALAR GÜZELİ KARIM"
Yunus Emre sevinçten adeta havalara uçarken, takım arkadaşlarının mutluluğu da yüzlerine yansıdı. İddialı yarışmacı, "Baba mı oluyorum, şaka mı? Dünyalar güzeli karım, Allah'ım çok şükür" dedi.

Canlı yayında baba olacağını öğrenmişti Survivor Yunus Emre Özdenin eşi bebeğini kaybetti

"GEBELİK SONLANDI"

Beria Özden, saatler sonra Instagram hesabından yeni bir açıklama yaptı ve bebeğini düşürdüğünü duyurdu:

Haberin Devamı

Sosyal medya ortamı, gerilimi dolayısıyla antidepresan ve ağrı kesici kullanıyordum. Sağlık sıkıntılarım vardı zaten mide koruyucu vb. ilaçlar da ara ara kullanıyordum. Bu durum gebeliği etkiledi. Bir haftadır fazla ağrılarım vb. sorunlarım dolayısıyla gebelik sonlanmıştır. Bunu eşime kendim söylemek isterdim geç öğrendiğim için kendim dikkat edemedim çok üzgünüm. Kötü düşünenlerin umarım başına gelmez.

Survivor Yunus Emre Özdenin eşinden üzücü haber: Kendime dikkat edemedim...

"BİLSEYDİM O İLAÇLARI KULLANMAZDIM"

Yunus Emre'nin eşi, diğer paylaşımında ise "Şu an kimseyle konuşmak istemiyorum. Baştan bilseydim o ilaçları kullanmazdım. Daha dikkatli olabilirdim. Stres olduğunu düşünüyordum. Dün sağlığım iyi olmadığı için kesinleştirip bilgi verdim. Üzgünüm bu direnci gösteremedim" mesajını yazdı.

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!