GeriTelevizyon Aşk Mantık İntikam’ın Ozan’ı İlhan Şen kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk Mantık İntikam’ın Ozan’ı İlhan Şen kimdir?

Aşk Mantık İntikam’ın Ozan’ı İlhan Şen kimdir?

İlhan Şen yeni dizi projesiyle gündeme geldi. Aşk Mantık İntikam dizinde Ozan karakterini canlandıracak olan İlhan Şen'in hayatı ve dizideki kariyeri merak ediliyor. İlhan Şen Aşk Mantık İntikam dizisinde Burcu Özberk ile başrolü paylaşacak. Peki, Aşk Mantık İntikam’ın Ozan’ı İlhan Şen kimdir? İşte İlhan Şen ve dizideki karakteri Ozan hakkında bilgiler...

İlhan Şen 19 Aralık 1987 tarihinde dünyaya geldi. Bulgaristan doğumlu olan İlhan Şen, model ve oyuncu olarak tanınmaktadır.

İLHAN ŞEN KARAKTERİ

Ozan, Esra'yı ilk gördüğünde sekiz yaşındadır. O küçük yaşına rağmen hissettiği şeyin aşk olduğunu anlamıştır. Üniversiteyi bitirip işe girene kadar Esra'nın kendisinden haberdar olmadığını düşünmektedir. Ancak kendisini Esra ile evlenmiş bulur. İnandığı projesi için hayallerinin peşinde giderken de Esra'nın hassasiyetinin farkına varmayarak onu kaybetmesine neden olacak durumların içine girer ve sonuçta boşanırlar. Ama hep en dibe düşünce başlar yükseliş. Ozan’ın hiçbir ümidi kalmadığını düşündüğü gün karşısına Çınar çıkar.

Ozan yaşadıkları onu sertleştirmiş olsa da vicdanlı, iyi niyetli ve dürüst bir adamdır. İnsanlara inanmaya, onların içindeki iyi yönü görmeye meyillidir. Pozitif düşünen, sorunları büyütmeden, panik yapmadan çözen biridir. Yakışıklılığına rağmen kibirli değildir, kimseyi aşağıda görmez. Ailesine düşkündür. Annesine çok şey borçlu olduğunu düşünür. Onun için yapamayacağı şey yoktur. Kız kardeşi ile çok güzel bir ilişkisi vardır. Abi kardeş arkadaş gibidirler.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False