Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Final mi yaptı?

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Final mi yaptı

Romantik komedi Aşk Laftan Anlamaz'ın yeni bölümünün yayınlanmaması dizinin takipçilerini kaygılandırdı. Gerek senaryo örgüsü gerekse popüler isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin 30. bölümünü ekranda göremeyen izleyiciler, 'Aşk Laftan Anlamaz final mi yaptı?' sorusunu gündeme taşıdı. Yeni fragmanla soru işaretleri yanıt buldu. Peki, Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Haberin Devamı

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin dün akşam yayınlanması gereken 30. bölümü izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen aşk ve romantizm dolu dizisi Aşk Laftan Anlamaz artık cumartesi günleri yayınlanmayacak. Dizinin kanal tarafından yayın akışından çıkartılması izleyicileri bir hayli meraklandırdı. İzleyiciler, Aşk Laftan Anlamaz neden yayınlanmadı? Aşk Laftan Anlamaz ne zaman yayınlanacak? gibi sorulara oldukça yoğun ilgi gösterdiler. Peki, Aşk Laftan Anlamaz bu akşam neden yok? Aşk Laftan Anlamaz 30. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yayın tarihi kanal tarafından değiştirildi. Aşk Laftan Anlamaz artık yeni bölümleriyle pazar akşamları ekranlarda olacak.

Kazanın getirdiği olaylar Doruk’u bir taraf seçmeye iter. Doruk çok sevdiği abisini mi seçecektir yoksa karanlık tarafa geçmeyi mi? Öte tarafta Kerem’in başına açılan büyük belayı çözmeye karar veren Tatar Cemil, Aslı ve Tuval’le birlikte giriştiği planda kendini bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Hayat Murat aşkının kapısını bu kez hiç tatmadıkları bir mutluluk çalacaktır.

Haberin Devamı

 

AŞK LAFTAN ANLAMAZ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYIN

AŞK LAFTAN ANLAMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 29. bölümünde; Murat hayatının en büyük acısıyla yüz yüze kalmış, Hayat yaşadıkları kabustan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Murat’ın arkasından oynanan oyunda Derya’nın da parmağının olması başka soruları da beraberinde getirir. Murat sahiden de bir Sarsılmaz değil midir? Diğer tarafta Cemil yepyeni bir plan kurmuş ancak aşk bu kez de planların hepsini yerle bir edecektir. Ve Emre kimsenin yok edemeyeceği bir aşkla girdiği ve kaybetmeye mahkum olduğu savaşta, kimsenin beklemediği bir şey yapacak ve belki de bunu hayatıyla ödeyecektir. Üstelik Hayat ve Murat’ı da tehlikeye atarak.

Aşk Laftan Anlamaz'ın konusu

Giresun’da doğan, İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ (Hande Erçel) ve bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın (Burak Deniz) kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi