Aşk Laftan Anlamaz bu akşam yayınlanan final bölümüyle nefes kesti! Final bölümünde neler yaşandı?

Aşk Laftan Anlamaz bu akşam yayınlanan final bölümüyle nefes kesti Final bölümünde neler yaşandı

Aşk Laftan Anlamaz bu akşam yayınlanan final bölümüyle izleyenlerine oldukça keyif dolu dakikalar yaşattı. Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen, aşk dolu dizisi Aşk Laftan Anlamaz'da nefes kesen dakikalar yer aldı. Final bölümünde izleyiciler ekran başına kilitlendi. Final bölümünde Murat yaşanan tüm kötü olaylara rağmen mutluydu. Yanında aşık olduğu kadınla beraber daha güçlü bir başlangıca imza attı. Önlerinde “ Hayat” adını verdiği yepyeni bir markaları vardı artık. Mutluluk dolu final bölümünde başka neler yaşandı? İşte, Aşk Laftan Anlamaz'ın final bölümü detayları.

Haberin Devamı

Aşk Laftan Anlamaz'ın bu akşam yayınlanacak final bölümü için heyecan doruktaydı. Ekran macerasına yaz sezonunda başlayan romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz bu akşam final yaptı. Peki, Murat ve Hayat'ın öyküsü nasıl bitti? Final bölümleri masallarda olduğu gibi mutlu sonla mı sona erdi? İşte, Aşk Laftan Anlamaz dizisinin final bölümünde ekranlara yansıyanlar.

“Aşk Laftan Anlamaz”ın final bölümünde; Murat yaşanan tüm kötü olaylara rağmen  mutludur. Yanında aşık olduğu kadınla beraber daha güçlü bir başlangıca imza atacaktır.  Önlerinde “ Hayat” adını verdiği yepyeni bir markaları vardır şimdi. Diğer tarafta Hayat kocasından şimdi de başka bir sırrı saklamaktadır. Dünyanın en güzel sırrını söylemek için çok özel bir günü beklemektedir aslında. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Üstelik Sarte’de olaylar sarpa sarmakta, Doruk hayatının en zor günlerini yaşamaktadır.  Annesi onu bir kez daha büyük bir hataya sürükleyecek ve bu hata Aslı, Cemil ve Tuval’in de yaşamlarını değiştirecektir. Bir aşk masalı sona doğru giderken herkesin hayatında derin izler bırakmaktadır. Ama her masalda olduğu gibi  bu kez de gökten üç elma düşecek ve her elma sahibine sonsuz mutluluk getirecektir.  

Haberin Devamı