'Aşk Laftan Anlamaz' bitiyor - İşte, final tarihi

Aşk Laftan Anlamaz bitiyor - İşte, final tarihi

Aşk Laftan Anlamaz'dan gelen haber dizinin takipçilerini üzdü. Yaz sezonunda ekran macerasına başlayan romantik komedi türündeki dizi final kararı aldı. Başrollerini Hande Erçel ile Burak Deniz'in paylaştığı 'Aşk Laftan Anlamaz' kısa bir süre sonra bitecek. Peki, final ne zaman?

Haberin Devamı

Bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Yayın hayatına yaz sezonunda başlayan ve özellikle genç kitle tarafından dikkat çeken Aşk Laftan Anlamaz, ekran macerasını noktalama kararı aldı. Başrollerini Hande Erçel ile Burak Deniz'in paylaştığı, Demet Gül, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Nazan Diğer gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz geçtiğimiz hafta yayın gününde değişikliğe giderek pazar günleri yayınlanmaya başlamıştı. Romantik komedi türündeki dizi 31. bölümüyle final yapacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hayat ve Murat’ın bütün sınavları geçen aşkı kaza sonrası bir kez daha galip gelir ve asla elini bırakmayan eşine en zor günlerinde tek dayanak Hayat olur. Murat bir yol ayrımındadır. Ya eski hayatı için mücadele edecek ya da Hayat ve kendisi için yeni bir dünya inşa edecektir. Planlarını Emre’nin ağır şekilde yaralanmasına göre değiştiren Derya ise beklemediği bir yerden kötü bir sürprizle karşılaşır. Kazanın getirdiği olaylar Doruk’u bir taraf seçmeye iter. Doruk çok sevdiği abisini mi seçecektir yoksa karanlık tarafa geçmeyi mi? Öte tarafta Kerem’in başına açılan büyük belayı çözmeye karar veren Tatar Cemil, Aslı ve Tuval’le birlikte giriştiği planda kendini bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Hayat Murat aşkının kapısını bu kez hiç tatmadıkları bir mutluluk çalacaktır.

Haberin Devamı

Aşk Laftan Anlamaz bitiyor - İşte, final tarihi