Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz dün akşam 30. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yayın gününde değişikliğe giden dizinin ekrana gelen son bölümünde korkunç bir kaza geçiren Hayat’ın akıbeti belli oldu. Final sahnesiyle ekrana kilitleyen Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberin Devamı

Aşk Laftan Anlamaz macerası dün akşam kaldığı yerden devam etti. Yayın gününü cumartesiden pazara çeken dizinin 30. bölümünde kazanın etkilerini taşıyan Murat’ın en büyük destekçisi Hayat oldu. Aşk Laftan Anlamaz’ın 30.bölüm finaline ise DNA raporu damga vurdu. Sevilen dizinin son bölüm finalini soluklarını tutarak izleyen dizi takipçileri, şimdi büyük bir heyecanla Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanını sorguluyor. Peki, yeni fragman yayınlandı mı?

Aşk Laftan Anlamaz 31. bölüm fragmanı yayınlanmadı ancak yayımlanır yayımlanmaz haberimizden ulaşabilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hayat ve Murat’ın bütün sınavları geçen aşkı kaza sonrası bir kez daha galip gelir ve asla elini bırakmayan eşine en zor günlerinde tek dayanak Hayat olur. Murat bir yol ayrımındadır. Ya eski hayatı için mücadele edecek ya da Hayat ve kendisi için yeni bir dünya inşa edecektir. Planlarını Emre’nin ağır şekilde yaralanmasına göre değiştiren Derya ise beklemediği bir yerden kötü bir sürprizle karşılaşır. Kazanın getirdiği olaylar Doruk’u bir taraf seçmeye iter. Doruk çok sevdiği abisini mi seçecektir yoksa karanlık tarafa geçmeyi mi? Öte tarafta Kerem’in başına açılan büyük belayı çözmeye karar veren Tatar Cemil, Aslı ve Tuval’le birlikte giriştiği planda kendini bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Hayat Murat aşkının kapısını bu kez hiç tatmadıkları bir mutluluk çalacaktır.

Haberin Devamı