Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanında nefes kesen sahne

Aşk Laftan Anlamaz dizisi bu akşam heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Hayat'ın yaşadıkları duygu dolu anlara sahne olurken, Murat büyük bir acı ile karşı karşıya kalıyor.. Peki Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

Haberin Devamı

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Her iki fragmana da çarpıcı sahneler damga vurdu. Aşk Laftan Anlamaz’ın yarın akşam yayınlanacak 29. bölümünde Murat, hayatının en büyük acısını yaşarken; sırların açığa çıkmasından korkan Hayat, her şeyi daha kötü yapabilecek bir karar veriyor. Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm yeni fragmanları detayda! 

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragmanlar şok etkisi yarattı. Romantik komedi türündeki dizinin 29. bölümüne dair ipuçları veren her iki fragman da ‘yok artık’ dedirtti. İlk fragmanda Hayat’ın kendisinden bir şeyler sakladığını hisseden Murat, rest çekiyor ve onu bir seçim yapması konusunda zorluyor. Murat’ı kaybetme korkusu yaşayan Hayat ise Emre’ye silah doğrultuyor. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm 2. fragmanında ise Murat, hayatının acısını yaşıyor. Murat haricinde aile üyelerinin bildiği şeyi Emre’nin de bildiği ortaya çıkıyor… Peki, Aşk Laftan Anlamaz 29. bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm ipuçları ve son bölümde yaşananlar!

Haberin Devamı

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Başrollerini Hande Erçel, Burak Deniz, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran ve Oğuzhan Karbi'nin paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz 29. bölümünde Murat hayatının en büyük acısıyla yüz yüze kalmış, Hayat yaşadıkları kabustan kurtulmanın yollarını aramaktadır.  Murat’ın  arkasından oynanan oyunda Derya’nın da parmağının olması  başka soruları da beraberinde getirir.  Murat sahiden de bir Sarsılmaz  değil midir? Diğer tarafta Cemil  yepyeni bir plan kurmuş ancak aşk bu kez de planların hepsini yerle bir edecektir. Ve Emre kimsenin yok edemeyeceği bir aşkla girdiği ve kaybetmeye mahkum olduğu savaşta, kimsenin beklemediği bir şey yapacak ve belki de bunu hayatıyla ödeyecektir. Üstelik Hayat ve Murat’ı da tehlikeye atarak.  

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hayat ve Murat'ın herkesten uzakta geçirdiği balayı ve sonsuz mutluluğuna sürpriz bir ziyaretçi ile gölge düşer. Hayat, öğrendiği sırla Murat arasında sıkışacak, zorluklarla kazandığı mutluluğu kaybetmemek için var gücüyle savaşacaktır. Cemil'in beraberinde getirdiği yalan giderek büyümekte ve büyürken de bir aşkı peşinden sürüklemektedir. Tuval imkansız derken Cemil'in etkisine girmekten kaçamaz. Murat'sa annesine ilk kez bu kadar yakın olacak ve söylenmeyen her şey dile gelecektir.