Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Aşk Laftan Anlamaz son bölümüyle renkli bir o kadar da duygusal sahneleri ekrana taşıdı. Hayat'ın abisi Cemil'in ortaya çıkışı yeni heyecanlar yaratırken; abinin şartlarına uymak zorunda kalan Murat, komik durumlara düştü. Eğlenceli son bölümün ardından Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberin Devamı

Aşk Laftan Anlamaz yepyeni bölümleriyle ilgi odağında kalmaya devam ediyor. Romantik komedi türündeki dizinin ekrana gelen son bölümünde Hayat'ın abisi ortaya çıkmış, abi Cemil'in şartları Murat'ı epey zorlamıştı. Kına gecesinde anne - kızın duygusal anlarının ardından finale Murat ve Hayat'ın sahneleri damga vurmuştu. Renkli, duygusal ve bol sürprizli son bölümün ardından Aşk Laftan Anlamaz yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. 

Aşk Laftan Anlamaz 28. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Emine ve kızları korku içinde bırakan sapığın Hayat’ın abisi Cemil çıkmasıyla hem rahat bir nefes alınır hem de yeni bir maceranın kapıları açılır. Kardeşinin evlendiğini öğrenen Cemil Murat’a bir şart koşar. Hayat, Uzun ailesine yakışır bir şekilde gelin olacaktır. Karısından bir an ayrı kalmak istemeyen Murat, Hayat için her şeyi yapmaya razıdır. Kız istemeye de, hamama girip terlemeye de, parmağına kına yakmaya da… Cemil ise bir yandan kardeşinin düğün hazırlıklarıyla uğraşırken, bir yandan aslında onu İstanbul’a getiren sırrı annesinin başına atıp kaçmak istemektedir. Ancak Cemil’in bir türlü tutamadığı dili başına yine bela olacak ve Hayat’ın babası Sefer’i arkasından sürükleyecektir.

Haberin Devamı

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 26. bölümünde; Bir anlık öfkenin Hayat ve Murat’ı sonsuza kadar birbirinden ayırma noktasına gelmesi ikisinin ilişkisinde yeni bir çığır açar. Murat bir daha asla Hayat’ın elini bırakmayacaktır. Bu kötü olay onarılmaz hale gelen evlilikleri için yeni bir ilaçtır belki de… Barışmanın ve yeniden el ele yürümenin ilacı. Ancak öte tarafta ikisinin de habersiz olduğu bir düşman sinsi planlarını uygulamaya koymuştur. Murat ve Hayat’ı cevabı zor sorular beklemektedir. Haşmet Dede'nin yokluğunda Emine’lerin evine musallat olan bir yabancı hepsinin huzurunu kaçıracaktır. Peki onlardan ne istemektedir? Kimin peşindedir?