Aşk Laftan Anlamaz 27. bölüm fragmanında Hayat ve Murat muradına eriyor mu?

Aşk Laftan Anlamaz 27. bölüm fragmanında Hayat ve Murat muradına eriyor mu

Aşk Laftan Anlamaz yayınlanan 27. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça eğlenceli bir akşam yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren ilgiyle takip edilen heyecan seviyesi yüksek dizi Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Hayat ve Murat evlilik hazırlıklarına başlıyor. İşte, Aşk Laftan Anlamaz 27. bölüm fragmanı.

Haberin Devamı

Ekranların herkes tarafından ilgiyle izlenen heyecan dolu dizisi Aşk Laftan Anlamaz 27. bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. İzleyiciler tarafından oldukça büyük bir beğeni kazanan Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler izleyenleri oldukça şoke edecek. Yeni bölümde Emine ve kızları korku içinde bırakan sapığın Hayat’ın abisi Cemil çıkmasıyla hem rahat bir nefes alınır hem de yeni bir maceranın kapıları açılır. İşte, Aşk Laftan Anlamaz 27. bölüm fragmanı sizlerle.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Emine ve kızları korku içinde bırakan sapığın Hayat’ın abisi Cemil çıkmasıyla hem rahat bir nefes alınır hem de yeni bir maceranın kapıları açılır. Kardeşinin evlendiğini öğrenen Cemil Murat’a bir şart koşar. Hayat, Uzun ailesine yakışır bir şekilde gelin olacaktır. Karısından bir an ayrı kalmak istemeyen Murat, Hayat için her şeyi yapmaya razıdır. Kız istemeye de, hamama girip terlemeye de, parmağına kına yakmaya da… Cemil ise bir yandan kardeşinin düğün hazırlıklarıyla uğraşırken, bir yandan aslında onu İstanbul’a getiren sırrı annesinin başına atıp kaçmak istemektedir. Ancak Cemil’in bir türlü tutamadığı dili başına yine bela olacak ve Hayat’ın babası Sefer’i arkasından sürükleyecektir. Peki Hayat ve Murat üst üste gelen belalara rağmen vuslata erebilecek midir?

Haberin Devamı

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

“Aşk Laftan Anlamaz”ın 26. bölümünde; Bir anlık öfkenin Hayat ve Murat’ı sonsuza kadar birbirinden ayırma noktasına gelmesi ikisinin ilişkisinde yeni bir çığır açar. Murat bir daha asla Hayat’ın elini bırakmayacaktır. Bu kötü olay onarılmaz hale gelen evlilikleri için yeni bir ilaçtır belki de… Barışmanın ve yeniden el ele yürümenin ilacı. Ancak öte tarafta ikisinin de habersiz olduğu bir düşman sinsi planlarını uygulamaya koymuştur. Murat ve Hayat’ı cevabı zor sorular beklemektedir. Haşmet Dede'nin yokluğunda Emine’lerin evine musallat olan bir yabancı hepsinin huzurunu kaçıracaktır. Peki onlardan ne istemektedir? Kimin peşindedir?