GeriTelevizyon Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | 512. bölümde neler oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | 512. bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | 512. bölümde neler oldu?

Her cuma akşamı izleyici ile buluşan Kanal D'nin sevilen ve uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Dizinin bu akşam ekranlara gelen 512. bölümünde Asaf'ın eline düşen Ali, ölümle burun buruna geldi. Peki, izleyici tarafından ilgiyle takip edilen Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Arka Sokaklar'ın 5 Nisan'da yayınlanan son bölümünde yaşananlar...

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz gibi isimlerin paylaştığı Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın bu hafta ekranlara gelen son bölümünde Asaf'ın kaçırdığı Ali ve Engin Müdür için zor saatler başladı. Zira Asaf, ekip ile pazarlık yapmak istedi. Peki, Arka Sokaklar'ın önümüzdeki hafta ekranlara gelecek olan 513. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, aksiyon dolu anların yaşandığı Arka Sokaklar'ın son bölümde yaşananlar... 

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman en kısa sürede haberimize eklenecektir.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Asaf, Engin ve Ali’yi bir depoda tutmaktadır. Rıza baba ve ekibimizi, ikisinden birini öldürmekle tehdit eder. Silahını bir Ali’ye bir de Engin’e tutmaktadır. Mesut ve Hakan, Adem’den aldıkları olası mekanlara baskın düzenlerler. Hakan bir anda mayına basar. Mesut onu kurtarmak için harekete geçer. Aylin de Hakan’a ulaşamadığı için endişelidir. Hakan’ın ayağı mayındadır. Soğuk terler dökülür.

Ali ve Engin, Asaf’ın tutsaklığından kurtulmak için, plan yaparlar. Asaf, Zahir’in zorlamasıyla, Şamil’le iş birliği yapmıştır. Şamil, Ali ve Engin’in tutulduğu yeri ayırır. Asaf, Ali’nin keskin nişancı olduğunu öğrenmiştir ve birini öldürmek için Ali’yi kullanacaktır. Ali söyleneni yaptığı halde Asaf sözünde durmaz.
Pınar Ali’nin kaçırıldığını öğrenince bu durumdan Rıza’yı suçlar. Ve babasıyla uzun sürecek bir gerginlik yaşarlar. Zahir, ekiple anlaşmaya oturur. Ali’ye karşılık Şamil’in yurt dışına kaçmasını sağlayacaktır. Rıza Baba kabul etmek zorunda kalır. Asaf önce Ali’yi serbest bırakır. Ancak bu durum içine sinmez. Son bir hamle ile geri dönüp bıçağını çeker.

 

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False