GeriTelevizyon Arka Sokaklar yeni fragmanı yayınlandı: Mesut ölecek mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar yeni fragmanı yayınlandı: Mesut ölecek mi?

Arka Sokaklar yeni fragmanı yayınlandı: Mesut ölecek mi?

Arka Sokaklar dizisinin yeni fragmanı son bölümün hemen ardından izleyicileriyle buluştu. Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar'ın son bölümünde yaşam mücadelesi veren Mesut'un durumuna dair ilk tüyolar geldi. Yeni fragmanda Komiser Mesut’un hala yaşadığı fakat bir dizi ameliyat geçirdiği görülüyor. Peki, Mesut ölecek mi? İşte, Arka Sokaklar 436. bölümünden ilk görüntüler!

Arka Sokaklar 31 Mart tarihinde yayınlanan son bölümüyle yürekleri parçaladı. Mesut komiserin savaş verdiği yoğun bakım ünitesinden iyi haberlerin gelmesi beklenilirken, Hüsnü'nün kızını evlatlıktan reddetmesi, yürekleri dağladı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında ise Mesut için yeni gelişmeler ortaya çıktı. İşte, aksiyon dolu dakikaları ekranlara getirecek Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve detaylar


Arka Sokaklar son bölümde; Mesut ambulansla hastaneye kaldırılır. Oktay, Mesut’un yanındadır. Haberi alan Rıza Baba ve ekibi büyük şok yaşarlar. Selin ve Hüsnü, ilk uçakla Kovandere’ye, Mesut’un yanına gelirler. Gümüş kaçmıştır ve Mesut’a zarar vermek için her yolu dener. Mesut’un İstanbul’a gelmesi tehlikelidir. Gümüş ise, yapacağı eylem planlaması için İstanbul’a gelir.

Mesut’un karaciğerine saplanan kurşun, vücutta hasar yaratmıştır. Hayatta kalabilmesi için karaciğer nakli gerekmektedir. Uygun dokular aranır ve Tunç’un ki uyumludur. Oğlu tereddüt yaşamadan karaciğerinin bir kısmını vermeye hazırdır ancak oğlunun canına zarar vermek istemediği için kabul etmez. Değerleri düşen Mesut’un durumu, gitgide kötüleşir. Ekip, Tunç ve doktorun aldığı ortak bir kararla nakil yapılacaktır. Ancak, ameliyat başladığı sırada Gümüş sinsice bir planla hastaneye sızarak silahını Mesut ve Tunç’a doğrultur.

ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI?

Mesut, Kovandere’de, gece gündüz oğlunun peşindedir. Ekipçe, Tunç’u bulmak ve teröristleri ele geçirmek için, hummalı bir çalışma yürütürler. Gümüş ve adamları, Tunç’u elleri ve kolları bağlı olarak, oradan oraya sürüklerler. Mesut oğluna tam yaklaşmıştır ki çocuğu başka yere götürürler. Rıza Baba ve ekibin aklı Mesut ve Tunç’tadır ancak İstanbul’da da yapacakları iş ve yakalayacakları suçlular vardır.

Aslı isimli bir genç kız, çalıştığı büfede eski sevgilisi Haydar tarafından rahatsız edilmektedir. Aynı gün kız evinden kaçırılmıştır ve eve gelen ekip, kurşunun açtığı deliğe rastlar. Eski sevgili yakalanmıştır; ancak kızın kaçırıldığı saatte her zaman gittiği kahvede olduğu tespit edilmiştir. Aslı’yı kimin kaçırdığını bulmak için ekip her ipucunu değerlendirir.

Mesut ve Oktay çatışmalar esnasında tesadüfen bir tünele ulaşırlar. İkisi de tünelin onları nereye götüreceklerini düşünmeden takip ederler. Uykusuz geçen onca günün sonunda Tunç’a kavuşmak ümidiyle yola devam ederler. Tünel sonunda Mesut oğluna kavuşur ancak buradaki dava bitmez… Gümüş’ü saklandığı delikten çıkarmadan, bölgedeki çatışma bitmeden Mesut İstanbul’a gitmemeye kararlıdır. Mesut ve Oktay tip değiştirerek Gümüş ile bir araya gelir. Mesut, Gümüş’ün rehin aldığı insanları kurtarmaya çalışırken, adamın kendisini fark etmesi sonucunda, Gümüş’ün silahından çıkan kurşun Mesut’a isabet eder.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False