GeriTelevizyon Arka Sokaklar sezon finali yaptı! Hüsnü öldü mü?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar sezon finali yaptı! Hüsnü öldü mü?

Arka Sokaklar sezon finali yaptı! Hüsnü öldü mü?

Kanal D ekranlarının uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar bu hafta 485. bölümüyle sezon finali yaptı. Sevilen dizinin sezon finalinde hasta olan Hüsnü ameliyata girdi. Peki, Arka Sokaklar'ın sezon finalinde ne oldu? Hüsnü öldü mü?

Efsane dizi Arka Sokaklar 22 Haziran Cuma akşamı ekranlara gelen bölümüyle yine izleyicilerine heyecan ve gerilim dolu dakikalar yaşattı.Bu bölüm aynı zamanda sezon finali niteliği de taşıyordu. İşte, Arkak Sokaklar'ın sezon finalinde yaşananlar... 

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False