Arka Sokaklar dizisindeki Esra kimdir? Gaye Gürsel Arka Sokaklar oyuncuları arasında!

Arka Sokaklar dizisindeki Esra kimdir Gaye Gürsel Arka Sokaklar oyuncuları arasında

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları arasına katılan Gaye Gürsel hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen diziye dahil olan Gürsel, yolu Hüsnü Komiser’le kesişen Esra rolünde izleyici karşısına çıkacak. Peki Gaye Gürsel kimdir, kaç yaşında? İşte hakkındaki bilgiler

Haberin Devamı

Arka Sokaklar dizisindeki Esra karakteri ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Hüsnü Komiser’le yolları kesişen Esra’ya Gaye Gürsel hayat veriyor. İşte Kaybolan Yıllar, Tutkunum Sana, Asi, Elif, Dersimiz Atatürk, Makber, Öğretmen Kemal, Kurtlar Vadisi Pusu, Bu İşte Bir Yalnızlık Var gibi birçok projede rol alan Gürsel hakkında bilgiler

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNDEKİ ESRA KİMDİR?

Arka Sokaklar dizisinde Esra karakterine Gaye Gürsel hayat verecek. Gürsel yolu Hüsnü Komiser’le kesişen Esra rolünde izleyici karşısına çıkacak.

GAYE GÜRSEL KİMDİR?

Gaye Gürsel, 1980 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Gaye Gürsel, daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimini tamamladı.

Kameralar karşısına ilk kez 2004 yılında yayınlanan Haziran Gecesi isimli dizide canlandırdığı Ninan karakteriyle geçen Gaye Gürsel, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Safiye rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Kaybolan Yıllar, Tutkunum Sana, Asi, Elif, Dersimiz Atatürk, Makber, Öğretmen Kemal, Gelecek Uzun Sürer, İşler Güçler, Kurtlar Vadisi Pusu, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Senin Uğruna, Meleklerin Mucizesi ve Müthiş Bir Film gibi bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır.