GeriTelevizyon Arka Sokaklar 549. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ekip Kadri’yi yakalayacak mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arka Sokaklar 549. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ekip Kadri’yi yakalayacak mı?

Arka Sokaklar 549. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Ekip Kadri’yi yakalayacak mı?
Abone Olgoogle-news

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Cuma akşamları sevenlerinin karşısına çıkan Arka Sokaklar'ın 10 Nisan tarihinde yayınlanacak olan 549. bölümüne ilişkin fragmanında ekibin Cemre isimli kayıp bir çocuğun peşine düşmesi dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Akra Sokaklar 549. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar, 10 Nisan Cuma akşamı 549. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Heyecanın hız kesmeden devam ettiği Arka Sokaklar'ın yeni bölüm öncesi ekranlara gelen fragmanında ekibin Kadri’yi yakalayıp etkisiz hale getirmek için gösterdiği çaba heyecanlı anların sinyallerini verdi. İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve Arka Sokaklar 549. bölümle ilgili ipuçları...

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ekibimiz, Kadri tehlikesinden kurtulmadıklarının bilincindedir ve bir an önce Kadri’yi yakalayıp etkisiz hale getirmek istemektedir. Aslı’sız kalan İlyas, Erkan’ı arar ve yardım ister. Erkan da İlyas’a yardım etme karşılığı Nedim’i öldürmesini ister. İlyas mecburen kabul eder. Nedim’in hayatı büyük tehlikededir.
Cemre, annesi Ayten, babası Nusret ve köpekleri Süt ile pikniğe gitmek üzere yola koyulurlar. Cemre’nin okul arkadaşları ve aileleri ile buluşmak adına Gazinin Yeri’ne giderler. Aileler kısa bir yürüyüşe çıkar ve döndüklerinde Cemre kaybolur. Baba Nusret, Mazlum’u suçlamaktadır. Ekip Mazlum’u sorgular ama onun suçsuz olduğunu düşünmektedirler. Etrafta gezinen siyah minibüs tespit edilmiştir. Aracı kimin olduğunu bulmaya çalışırlar. Eş zamanlı olarak aracı terk edilmiş olarak bulan Bekçi Rafet ekibe haber verir. Arka koltukta Sami isimli adam uyumaktadır. Araç incelemeye alınır. Sami de sorguya alınır. Sami yetişkin biridir ancak sorgulandıkça akıl yaşının 7-8 yaşa sahip olduğu anlaşılır. Ekip kayıp kız Ceren’i sağ olarak bulmanın peşine düşer. Bu olay fazlasıyla ilginçtir ve her adım attıklarında farklı bir olayla karşılaşırlar.

Nükhet sorguya alınır. Sonrasında savcılığa sevk edilir. Cemal’i tahrik edip oğlunu öldürdüğünü itiraf ettirmeye çalışır. Cemal artık dayanamaz ve kadına gereken cevabı verir.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle