Arıza dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Arıza oyuncu kadrosu ve karakterleri

Arıza dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Arıza oyuncu kadrosu ve karakterleri

Arıza dizisi konusu ve oyuncuları izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yeni dizi bu akşam ilk bölümü ile ekrana gelecek. Arıza dizisinde Tolga Sarıtaş Ali Rıza Altay’a, Ayça Ayşin Turan Halide Gürkan’a, Ahmet Mümtaz Taylan Haşmet Gürkan’a, Olgun Toker Burak Ersoylu’ya hayat veriyor. İşte yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği Arıza dizisi oyuncuları ve konusu ilgili merak edilenler…

Haberin Devamı

Arıza oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Yönetmenliğini Recai Karagöz'ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur'un kaleme aldığı dizinin oyuncuları arasında Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek gibi isimler bulunuyor.

ARIZA DİZİSİ OYUNCULARI

Arıza dizisi oyuncuları arasında Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi isimler yer alıyor.

ALİ RIZA ALTAY (TOLGA SARITAŞ)

HALİDE GÜRKAN (AYÇA AYŞİN TURAN)

HAŞMET GÜRKAN (AHMET MÜMTAZ TAYLAN)

Arıza dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Arıza oyuncu kadrosu ve karakterleri

BURAK ERSOYLU (OLGUN TOKER)

FUAT ERSOYLU (LEVENT CAN)

FÜSUN YILMAZ (DİLARA AKSÜYEK)

MUZAFFER CURA (MURAT DALTABAN)

Haberin Devamı

HASAN KIRBAŞ (ALİ SEÇKİNER ALICI)

MERT ALTAY (YAĞIZ CAN KONYALI)

MELEK TEKİNOĞLU (YEŞİM SALKIM)

ARIZA KONUSU

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir.

Arıza dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Arıza oyuncu kadrosu ve karakterleri

Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Haberle ilgili daha fazlası: