Arapsaçı filmi nerede çekildi? Arapsaçı filmi oyuncuları ve konusu

Arapsaçı filmi nerede çekildi Arapsaçı filmi oyuncuları ve konusu

Komedi türündeki Arapsaçı filmi ekranlara geliyor. Bu akşam Star Tv'de yayınlanacak olan Arapsaçı filmi hakkında bilgiler merak konusu oldu. Peki, Arapsaçı filmi nerede çekildi? İşte, Arapsaçı filmi oyuncuları ve konusu...

Haberin Devamı

Başrollerini Hakan Meriçliler, Şinası Yurtsever ve Açelya Topaloğlu'nun üstlendiği Arapsaçı filmi yeniden televizyon ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Komedi türünde filmde eğlenceli sahneler izleyiciye keyifli bir seyir keyfi yaşatacak. Peki, Arapsaçı filmi nerede çekildi? İşte, Arapsaçı filmi oyuncuları ve konusu hakkında bilgiler...

ARAPSAÇI FİLMİ KONUSU NEDİR?

Ünlü olduğu zamanlardan kalan bir ceketin içerisine loto kuponu koyan eski bir aktör bir süre sonra bunu unutmuştur. Büyük ikramiye de unutulan bilete çıkınca işler bir hayli karışır. Yaşanan rastlantısal olaylar sonucu ceket elden ele dolaşarak birçok insana ulaşır. Ceket sayesinde yolları kesişen birçok insanın hayatı kökünden değişir ve yaşadıkları olaylar sonucu adeta arapsaçına döner.

Haberin Devamı

ARAPSAÇI FİLMİ OYUNCULARI

2018 yılında vizyona giren Arapsaçı filminin başrollerini Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever ve Açelya Topaloğlu paylaşıyor. Üçlüye kadroda Köksal Engür, Ayhan Taş, Burak Satıbol eşlik ediyor.

ARAPSAÇI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yerli komedi filmlerimizden Arapsaçı filmi çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi. Filmin yönetmenliğini ise Ömer Faruk Yardımcı üstleniyor.