GeriTelevizyon Annemin Yarası filmi nerede çekildi? İşte Annemin Yarası filminin konusu ve oyuncuları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Annemin Yarası filmi nerede çekildi? İşte Annemin Yarası filminin konusu ve oyuncuları

Annemin Yarası filmi nerede çekildi? İşte Annemin Yarası filminin konusu ve oyuncuları
Abone Olgoogle-news

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, çekimleri Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Türkiye'de yapılan 'Annemin Yarası' filmi 2016'da vizyona girmişti. Şimdi ise televizyon ekranlarında yayınlanıyor. Peki, Annemin Yarası nerede çekildi, oyuncuları kimler?  

Annemin Yarası filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. Çekimleri birçok yerde yapılan Annemin Yarası, 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girmişti. İşte Annemin Yarası filminin konusu ve oyuncuları 

Ozan Açıktan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Annemin Yarası’nın başrollerinde Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık gibi oyuncular yer alıyor. 2015 yılında başlanan Annemin Yarası filminin çekimleri, Türkiye'nin yanı sıra Makedonya, Bosna-Hersek, Hırvatistan ve Sırbistan'da gerçekleştirildi. Dram türündeki filmde, yetimhanede büyüyen Salih'in kaybettiği ailesini arayışı ve bu sırada etrafında cereyan eden hadiseler beyaz perdeye aktarılıyor.

KONUSU

Yugoslavya'daki iç savaş ve Sırp çatışmalarının arasında Balkanlarda geçen hikâyede 18 yaşına geldiğinde ailesini bulmak için elinde bir adres ile yetimhaneden ayrılıp yola çıkan Salih (Bora Akkaş), bir çiftlikte işe başlar. Çiftliğin sahipleri Borislav (Ozan Güven) ve Marija (Meryem Uzerli) Salih'e birden sıcak bir aile olmuşlardır. Fakat ailesini ararken açığa çıkan sırlar Salih'i ve çevresindeki insanlar için sıkıntılı günlerin habercisidir.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle