Açıklama geldi: Beni Bırakma neden yok, bitti mi? Beni Bırakma yeni bölüm ne zaman?

Açıklama geldi: Beni Bırakma neden yok, bitti mi Beni Bırakma yeni bölüm ne zaman

Günlük dizi Beni Bırakma'nın Atv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Hafta içi her gün aynı saate yayınlanan Beni Bırakma'nın her zamanki saatinde ekranda olmaması final sorusunu akıllara getirdi. Peki, Beni Bırakma neden yok, bitti mi? Beni Bırakma yeni bölüm ne zaman?

Haberin Devamı

Beni Bırakma’nın yeni bölüm tarihi için açıklama dizinin resmi sosyal medya hesabı üzerinden geldi. Instagram hesabı üzerinden yapılan açıklamada;

"Dizimiz Beni Bırakma yılbaşı tatilinden dolayı yayınlanmayacak! Yeni bölümleriyle 13 Ocak Pazartesi 15.00 de ATV ekranlarında" ifadelerine yer verildi. 

DİZİNİN GENEL KONUSU

Sayar ailesi, Ankara'nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık'ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla'yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep'e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu'nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Haberle ilgili daha fazlası: