GeriTelevizyon 3 Adam konukları belli oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

3 Adam konukları belli oldu!

3 Adam konukları belli oldu!

3 Adam’ın bugünkü konukları netleşti. Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak renkli sunumlarıyla kahkaha tufanı yaşatan 3 Adam, bu akşam saat 20.00’de izleyicileriyle buluşacak. Peki, hafta ortasını renklendiren talk show programına bu hafta kim veya kimler konuk olacak. İşte, 11 Ocak 3 Adam konukları!

3 Adam'ın 11 Ocak bölümü için sabırsız bekleyiş sürüyor. Birbirinden özel konukları ve eğlenceli skeçleriyle hafta ortasını renklendiren 3 Adam, bu akşam saat 20.00’de ekranlardaki yerini alacak. Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın ilginç tiplemelerinin yanı sıra televizyon dünyasının sevilen isimleri de sohbetleriyle keyifli anlar yaşatacak. Peki, 3 Adam’a bu hafta kim veya kimler konuk olacak?

Yenilenen formatında; sahne köşesinde skeç yazarlarına, yazdığı skeci arkadaşları ile oynamak isteyenlere ve stund-up ile hikayesini anlatmak isteyenlere şans tanıyarak yeni yeteneklerin keşfedilmesini sağlayan 3 Adam’a bu hafta Sinan Akçıl konuk olacak. Kendi hazırladığı skeçler ile izleyenlere keyifli anlar yaşatan 3 Adam, Günümüz Ozanları, Tarihin Tozlu Sayfaları ve Sinan Akçıl ile gerçekleştireceği keyifli sohbetiyle bu akşam saat 20.00’de ekranlarda olacak.

SİNAN AKÇIL KİMDİR?

Türk Bestecisi, müzisyen ve şarkıcı kimliğiyle bilinen Sinan Akçıl, 20 Mayıs 1982’de doğdu. Müzisyen bir aileden gelen Sinan Akçıl, müzik adamı Saim Akçıl'ın oğlu ve piyanist İdil Akçıl'ın kardeşidir. Çok küçük yaşlarda müziğe yönelen sanatçı, yaşının küçük olmasına rağmen yaptığı bestelerle beğeni kazanmıştır. Başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz gibi isimlerle çalışan Sinan Akçıl, Hadise'nin Mayıs ayında yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edip dördüncü olduğu "Düm Tek Tek" şarkısına imza atmıştır. Ayrıca, pop şarkıcısı Hande Yener'in 1 Nisan 2010 tarihinde çıkardığı Hande'ye Neler Oluyor? albümündeki söz ve müzikler Sinan Akçıl'a aittir. Hande Yener'in 13 Eylül 2010'da çıkarmış olduğu Hande'yle Yaz Bitmez albümündeki 10 remix ve "Uzaylı" adlı şarkının söz ve düzenlemeleri de Sinan Akçıl imzalıdır. Sinan Akçıl son olarak Hande Yener'in Eylül 2011'de çıkarmış olduğu Teşekkürler adlı albümündeki şarkıların söz yazarlığını ve bestelerini yaptı.

 

 

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False