Tatlı İntikam dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Tatlı İntikam dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Tatlı İntikam 19. bölüm fragmanı bu hafta hem eğlenceli hem de gergin anların sahne aldığı tanıtım bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin kısa zamanda geniş hayran kitlesine ulaştığı dizisi Tatlı İntikam geçtiğimiz hafta yayınlanmadı. Hayranları tarafından merakla ne zaman yayınlanacağı sorulan dizinin yayın tarihi ve günü belli oldu. Peki Tatlı İntikam 19. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümden kısa özet

Haberin Devamı

Tatlı İntikam 19. bölüm heyecan veren sahnelerle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kanal D'nin kısa zamanda büyük hayran kitlesi oluşturduğu dizisi Tatlı İntikam'da bu hafta Sinan ve Pelin aşkı gündeme oturdu. Tatlı İntikam 19. bölümde artık oyun bitiyor ve Sinan ile Pelin arasındaki aşk tüm haliyle ortaya çıkıyor. Tatlı İntikam 19. bölüm bu hafta yayınlanmamıştı. Dizinin hayranları merakla yayın tarihini bekliyorlardı ve o soru cevap buldu.  Peki Tatlı İntikam 19. bölüm ne zaman yayınlanacak? 

Kanal D’nin sevilen dizisi “Tatlı İntikam” dün akşam yayınlanan bölümü ile adını yine zirveye yazdırdı. AB, TOTAL ve ABC1 izleyici gruplarının en çok izlenen program sıralamasında birinci olan dizi, sosyal medyada da #AşkBitmez hashtagi ile çok konuşuldu.

Tatlı İntikam, geçen hafta izlediğimiz bölüm ile bizlere aşkın nasıl sınavlardan geçerek yoğrulduğunu ve insanın sevdikleri uğruna neler yapabileceğini gösterdi. Pelin ve Sinan’ın artık arapsaçına dönen Rüzgar krizi sizce çözülebildi mi? Gelin dedikodu yapalım!

Haberin Devamı

Halen büyük bir muamma olan Pelin’i kimin kaçırdığı sorusunun Rüzgar’a çevrilen oklarıyla başladık bölüme... Pelin’in bulduğu ipucu Rüzgar’ın bu işin altından çıkacağı kokularını ortama yaysa da tahmin ettiğimiz üzere Sinan böyle bir suçlamayı Rüzgar’a asla kondurmak istemedi. Bu aşamada onu suçlayamıyoruz aslında, ne de olsa hayatını kurtaran ve onun en zor zamanlarında yanında olan Rüzgar’ın böyle bir kötülüğü yapabileceğine inanması onun kötü niyetini gösterir, kaldı ki Sinan bizim gördüğümüz yüzünü görmedi henüz Rüzgar’ın... Burada kızdığımız tek nokta Pelin’in bu konuda ne kadar hassas olduğunu bile bile çok net bir cevapla onun bu düşüncesini tartmadan kestirip atmasıydı. En azından bunun bir kuruntu olduğunu daha düzgün bir dille anlatmaya çalışıp Pelin’i de anlamak için uğraş verebilirdi diye düşünüyoruz. Fakat bu noktada Pelin’e de biraz çuvaldız batırmazsak olmaz; güzelim sen neden en ufak kızgınlık anında “Bitti!” diyorsun Sinan’a? Birbirinize karşı verdiğiniz savaş bir yanda, çevrenize karşı verdiğiniz savaşın da mı hiç hatırı yok… Aslında bizim tanıdığımız Sinan bu çıkış karşısında Pelin’e “Bu kadar kolay bitebiliyorsa bitsin o zaman!” derdi ama başta bahsettiğimiz nedenden ötürü Pelin’in gönlünü almaktan yana kullandı hakkını… Çok da iyi yaptı bizce çünkü uzun zamandır hasret kaldığımız romantik dakikalara şahit olduk. Çılgın kalabalıktan uzakta çok daha güzelsiniz SinPel çifti! Arada kesinlikle yalnız kalmayı deneyin!

Tatlı İntikam 19. Bölüm 20 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! 

Haberin Devamı

Gitgelli ilişkileriyle Tatlı İntikam’ın neşe kaynağı olan Bülent ve Başak, bu bölümde de bambaşka bir macera peşindeydi! Bülent’in anne ve babasının sorunlu bireyler olduğunu ve onu teyzesinin büyüttüğünü, teyze kızı Safiye ablasının ise fikirlerini çok önemsediği bir zat olduğunu öğrendiğimizde durumun trajik olmasını bir kenara bıraktık, olacakları tahmin ederekten hafifçe heyecanlandık. Fakat durum beklediğimizin çok daha ötesindeydi, Safiye abla bildiğiniz tövbe estağfurullah bir şey çıktı! Çirkin insan sevmiyormuş, çirkin bebeklere “Maşallah” demiyor, çirkin çocukları evinden kovuyormuş. Bu elbette işin abartılan kısmı (yani öyle umuyoruz) fakat Başak’a çirkin muamelesi yaparak her konuda ezmeye çalışmasını çok net şekilde kı-nı-yo-ruz! Her zaman şunu savunmuşuzdur; bir eylemi yapan kadar, onu yapmaya iten de suçludur. Başak’ın Safiye’ye söylediklerini elbette onaylamıyoruz ama haksız da sayılmaz, insanları böyle sınıflandırıp ekarte etmeye çalışan bir kadının ne kadar mutlu olacağını düşünebiliriz ki? Ama her zaman söylediğimiz gibi, Başak kolay parlayan yapısının kurbanı… Hele ki söylediklerinin Bülent’e gideceği çok net iken felaket geliyorum dedi! Elbette Bülent’e de kızmazsak olmaz, aynı Sinan gibi o da etrafındaki değer verdiği insanların hata yapabileceğini kabullenemiyor ve sevdiği kadını kırdığının farkında olmuyor. Neyse ki en nihayetinde karşılıklı özürlerle bu tatsızlığı da tatlıya bağlamayı başardılar…