GeriKelebek Survivor'da kim elendi sorusu böyle cevap buldu.. İşte Survivor'da dün akşam elenen isim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor'da kim elendi sorusu böyle cevap buldu.. İşte Survivor'da dün akşam elenen isim

Survivor'da kim elendi sorusu böyle cevap buldu.. İşte Survivor'da dün akşam elenen isim
Abone Olgoogle-news

Survivor'da dün gece nefes kesen bir eleme heyecanı yaşandı.. Adada kavgaların, tartışmaların eksik olmadığı ünlüler takımında 4 aday elenme potasına çıkmış ve kimin eleneceği merak konusu olmuştu. Survivor'da dün akşam elenen isim belli oldu. Takım arkadaşlarından daha düşük SMS oyu alarak adaya veda eden kişi halk tarafından belirlendi. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

Survivor'da dün akşam nefes kesen bir ödül oyunu heyecanı yaşandı. Bunun arkasından heyecan dolu konsey başladı. Ünlüler takımından gitme adayı olarak belirlenen 4 isim için SMS oylama sonucu açıklandı.. Elenen isim dün akşamki konseyde belli oldu. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da rakiplerinden daha düşük SMS oyu alarak yarışmaya veda eden isim Fatih Hürkan oldu. Bu sounucun ardından kısa bir açıklama yapan Fatih, kimseyi kırmak istemediğini ama oyun içinde yaşanan gerginlikler ile bir takım sorunlar yaşandığını ve bunun için üzgün olduğunu dile getirdi. Takım arkadaşları ile vedalaşan Fatih, İlhan Mansız ile vedalaşmadı.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2017'de dün akşamnefes kesen bir iletişim oyunu yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşamarkadaşlarından gelecek olan mektuplar için savaştılar. Oyun esnasında iki takımda da hırs ve azim oldukça üst düzeydi. Gönüllüler takımı oyunun ilk etabında ünlüler takımına hiç şans vermedi ve oyun 1-0'lık skorla gönüllüler takımına gitti. Oyunun ikinci etabında ise Şahika Ercümen ve Pınar Saka'nın güzel performansları oyunu ünlüler takımına kazandırdı. Final etabına taşınan oyun ise nefes kesti. Ünlüler takımı final etabında adeta rüzgar estirdi. Furkan Kızılay adeta hızıyla parkuru yıktı. Böylece iletişim oyununu bu hafta ünlüler takımı kazanmış oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da elemeye konseyine kalacak olan 2 kişinin daha belirleneceği dokunulmazlık oyununu gönüllüler kazanmıştı. Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı oyunda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim İlhan Mansız oldu. İlhan Mansız'ın adını verdiği Pınar, elemeye kaldı. Konseyde en fazla adı yazılan isim olan Fatih de elemeye kalan bir diğer isim oldu. Böylelikle elemeye kalan isimler Şahika, Adem, Fatih ve Pınar oldu. dün akşamgerçekleşen ada konseyinde ise Survivor 2017'ye veda eden isim oldu. Survivor'da bu hafta adaya veda eden isim Fatih Hürkan oldu.

'SABRİYE'DEKİ ÇIKIŞI GÖRMEZDEN GELEMEZDİM'

İlhan Mansız bir önceki hafta için Sabriye'nin yükselen performansından bahsetti ve bu yüzden 7 oyun kaybeden Pınar'ın adını vereceğini sözlerine ekledi. Ünlüler takımı yaşanan bu gelişmenin ardından kısa süreli bir şok yaşarken bazı yarışmacılar İlhan'ın kararını doğru bulurken, takımda bu karara tepki gösterenlerde oldu.

FATİH VE İLHAN ARASINDA KRİZ

Fatih Hürkan ve İlhan Mansız arasında oyun sırasında büyük bir kavga çıktı. Fatih önce anlamadığı oyunu İlhan'a sordu, İlhan cevabı verdikten sonra sinirlerine hakim olamadı ve 'dinlemiyorsunuz, oyuna konsantre olmuyorsunuz' diyerek ayağa kalktı. Fatih'in üzerine yürüyen İlhan'ı takım arkadaşları güçlükle sakinleştirirken, Fatih, İlhan'ın kendisine haksızlık yaptığını dile getirdi

SEDAT'IN KONSEY TEPKİSİ

Sedat ve İlhan'ın dün akşamyayınlanancak bölüm ömcesinde sert sözler sarf ederek kavga ettikleri görülüyor. Yeni bölüm tanıtımında Sedat ve İlhan arasında sembol oyununda yaşananlar üzerine tartışma çıkıyor. Tartışmayı diğer yarışmacılar sakinleştirmeye çalışırken, ikili kavga edecek kadar birbirlerine yakın mesafede tartışmayı sürdürdükleri gözüküyor

ACUN SABRİYE'Yİ BU HABER İLE AĞLATTI

Acun Ilıcalı ünlüler takımı yarışmacısı Sabriye'ye konsey akşamında teyze oldun müjdesini verince, Sabriye bu haber karşısında göz yaşlarını tutamadı.Bu haberin ardından konseyde hem duygusal hem de komik anlar yaşatan Sabriye, Acun Bey size şuan çok sarılmak istiyorum' diyerek herkese kahkaha attırdı. Sabriye'nin isteğini kırmayan Acun, Sabriye'ye takılmadan edemedi.. Bu olay ile birlikte gergin geçen konsey akşamı biraz olsun yumuşadı

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle