Moda İstanbul’a Fashionist ile dönüyor

Moda İstanbul’a Fashionist ile dönüyor

Türkiye'nin önde gelen tasarımcılarından Dilek Hanif, zarif çizgisi ile öne çıkan İlkbahar/Yaz 2019 Hazır Giyim İhracat Koleksiyonunu, abiye ve gelinlik fuarı CNR Fashinonist'in gala gecesinde düzenleyeceği bir defile ile tanıtacak.

Haberin Devamı

Türkiye'nin en büyük abiye ve gelinlik fuarı olan CNR Fashinonist, 4-6 Aralık tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. CNR Holding ve Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği (OTİAD) iş birliğinde düzenlenecek olan fuar, İstanbul'u yeniden modanın başkenti yapma hedefi ile yola çıkıyor.

OTIAD ve CNR’ın Türk ve yabancı davetlileri için özel olarak düzenlediği FASHIONIST gala gecesinin yıldızı ise ünlü tasarımcı Dilek Hanif olacak. Hanif, 40 parçalık İlkbahar/Yaz 2019 Hazır Giyim İhracat Koleksiyonu Uğurhan Akdeniz’in koreografisi ile izleyenlere sunacak. Bu özel defilede 40 manken, Dilek Hanif’in fütüristtik detaylarla bezeli ve özel kumaşlarla hazırlanan zarif tasarımları eşliğinde podyuma çıkacak.

Hanif, lüks segmente hitap eden bu ürünlerini Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere İtalya, Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkelerine de ihraç ediyor.

Moda İstanbul’a Fashionist ile dönüyor


 

Haberle ilgili daha fazlası: