Kadınların tutkunu oldukları çanta modelleri

Güncelleme Tarihi:

Kadınların tutkunu oldukları çanta modelleri
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 12, 2016 14:42

Dünyaca ünlü moda ikonlarının kullandığı çantaları görmeye ne dersiniz ? Üstelik her kadının sahip olmak istediği bu modayı belirleyen çantalara uygun alışveriş yöntemleri ile ulaşabilirsiniz.

Haberin Devamı

Stilimizin en iddialı parçalarından olan çantaların değerini ne kadar anlatsak az! Zira onları dünyaca ünlü isimlerin ellerinde görünce kalbimizin nasıl çarptığını da anlatmamız imkansız. Ancak size bu çantalara akıllı alışveriş ile uygun fiyatlara sahip olabileceğinizi söylesek? Şimdi ilginizi çektik sanırım. O halde yazımızı okumaya devam edin. İşte ünlü isimlerin vazgeçemediği çantalar…

Gardıroplarımızda ne kadar fazla o kadar ideal biz kadınlar için! Tabii ki çantalardan bahsediyoruz. Bir tanesi hiç biz zaman yeterli değil. Hep daha fazlasını istiyoruz. Ancak bu konuda haksız sayılmayız. Lüks markaların model üstüne model çıkardıkları bu dönemde, hepsini kolumuzda görmeyi bize çok görmeyin! 

  

Haberin Devamı

Modacruz’da ikinci el çanta fırsatları için tıklayın!

  

RİHANNA’NIN FAVORİSİ: LOUİS VUİTTON

Kadınların tutkunu oldukları çanta modelleri

Moda ve ikon kelimeleri bir araya geldiğinde ilk olarak akla Rihanna geliyor. Özel hayatı, kariyeri ve moda konusundaki zevki ile daima göz önünde olmayı başaran Rihanna, pek çoğumuzun olduğu gibi bir Louis Vuitton hayranı. Ünlü Fransız markanın koleksiyonlarından bir seçkiyi gardırobunda barındıran Rihanna, sokak stilinde de çoğunlukla bu markayı tercih ediyor. Siz de hem akıllı alışveriş ile bilinçli tüketime destek olmak hem de modayı yakından takip etmek için Rihanna’nın favori markasına göz atın!

İkinci el Louis Vuitton çanta fırsatları için tıklayın!

 

YENİ STİL İKONUNUN SEÇİMLERİ

Kadınların tutkunu oldukları çanta modelleri

Yeni ve genç stil ikonlarından ve Kardashians familyasının genç üyelerinden Kendall Jenner, giydikleri ile daima zirvede. Tüm tasarımcılar onu giydirmek ve podyumlarında yürütmek için peşinde koşuyor. Stil sahibi olduğu kadar çalışkan da! Sokak stiline ise diyecek kelime yok. Casual tarzı ile kalbimizin stil ikonu olan Jenner, çanta seçimini genellikle Givenchy ve Celine’den yana kullanıyor. Bize de onu takip etmekten başka yapacak bir şey kalmıyor!

Haberin Devamı

Modacruz’da ikinci el Givenchy çanta fırsatları için tıklayın!

İkinci el Celine çanta fırsatları için tıklayın!

 

GOSSiP GİRL’ÜN YILDIZI

Kadınların tutkunu oldukları çanta modelleri

Moda haftalarının aranılan ismi, front-row’un vazgeçilmeyen prensesi Blake Lively, düzgün fiziği ve ikonik stili ile sabahın erken saatlerinde bile daima şık görünen nadir isimlerden. Karl Lagerfeld ile dostluğu, müthiş yakışıklı kocası, hamilelik zamanlarında bile stilinden taviz vermeyen ikonik parçalarıyla, o moda dünyasının prensesi. Uzun süre zirvede kalan Gossip Girl dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu, kırmızı halıda seçtiği elbiseler ile aklımıza kazındı. Sokak stili ile bu beğeninin devamını hakkıyla yerine getiren Lively, özel hayatında seçtiği çanta tasarımlarıyla da kalbimizi kazanmaya devam ediyor. Lively’nin en yakın arkadaşı mı? Tabii ki ikonik Chanel modelleri!

Haberin Devamı

İkinci el Chanel çanta fırsatları için tıklayın!

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!