Demet Akalın'dan Kansersiz Yaşam Derneği'ne destek

Güncelleme Tarihi:

Demet Akalından Kansersiz Yaşam Derneğine destek
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 31, 2016 10:15

Ünlü isimler sosyal sorumluluk projeleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bu isimlere katılanlardan biri de Demet Akalın! Başarılı sanatçı, kızı Hira’nın kıyafetlerini satarak Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışta bulunacak.

Haberin Devamı

Minikler için ikinci el ve yeni-etiketli ürünlerin alınıp satıldığı dijital bir platformda, kızının kıyafetlerini satmaya başlayan Demet Akalın, bu projesini sosyal medya hesaplarından da duyurdu. İkinci el kavramına aşina olan ünlüler kervanına Demet Akalın da ismini yazdırdı.

 

Demet Akalından Kansersiz Yaşam Derneğine destek

 

İKİNCİ EL KIYAFET MODASI

Amerika ve Avrupa’da fazlasıyla yaygın olan ikinci el kıyafet kültürü, ülkemizde de yavaş yavaş hak ettiği yeri bulmaya başlıyor. İkinci el kıyafet modası artarken, ünlü isimler de bu konuda ilgisiz kalamıyor ve onlar da bu konuya dahil olmak istiyorlar. Özellikle bilinçli kadınları hedef alan bu konu, ünlü isimleri de bu kültüre çekmeye devam ediyor.

Haberin Devamı

İkinci el modaya destek veren ünlü anneler de, bu bilince kayıtsız kalamıyor ve onlar da gün geçtikçe Bebecruz ailesine katılmaya devam ediyorlar! Bu ünlü isimlerden biri de çok sevilen yüzlerden biri; Demet Akalın! Ünlü isim, kızı Hira’nın neredeyse hiç kullanmadığı ya da çok az kullandığı eşyalarını Bebecruz’da satmaya başladı bile! Üstelik satacağı kıyafetlerden elde edeceği geliri Kansersiz Yaşam Derneği Vakfı’na bağışlayacak! Siz de bu sosyal sorumluluk projesine destek vermek istiyorsanız, Demet Akalın’ın dolabını keşfetmek için hemen alttaki linki tıklamanızı öneriyoruz!

Demet Akalın’ın dolabını keşfetmek için tıklayın!

 

Demet Akalından Kansersiz Yaşam Derneğine destek

 

Sevimli ve minik bebeklerinizin birkaç kere giyip sonra hiç kullanamadığı eşyalarını kolay bir şekilde satarak ev ekonomisine katkıda bulunmak, diğer annelerin ihtiyaçlarına cevap vermek ya da elde ettiğiniz gelirle bağış yapmak istemez misiniz? Hem de oldukça masum bir şekilde! Hatta ihtiyacınız olan fakat bütçesi sizi aşan parçaları da bulmanız mümkün. Siz de bebeğinizden kalan ürünleri değerlendirmek istiyorsanız Bebecruz’u ziyaret edin.

 

Haberin Devamı

modacruz.com Tarafından hazırlanmıştır.

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!