2016’nın en sevilen 4 çanta modeli!

Güncelleme Tarihi:

2016’nın en sevilen 4 çanta modeli
Oluşturulma Tarihi: Nisan 15, 2016 13:44

Gardırobun vazgeçilmez tutkusu çantalar, 2016’da daha eğlenceli, daha kullanışlı ve daha aşık olunası!

Haberin Devamı

Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı aksesuarı olan çantalara kaç tane sahip olursak olalım doyamıyoruz. Her modeli, her rengi daima ilgi alanımızda. Peki bu sene hangi çantalara yatırım yapmalıyız ve sokaklarda mutlu mutlu dolaşmalıyız?

İşte 2016’nın favori çanta modelleri:

 

1- ZİNCİR ASKILI ÇANTA:

Şık ve göz alıcı duruşuyla zincirli çantalar gece hayatından sokak stiline kadar her yerde karşımıza çıkıyor. Evet, Chanel çanta bir klasik olarak her anınızda yanınızda olabilir ve şimdi tüm zincirli çantalar bu furyaya katıldı. Renk seçimi, deseni ve büyüklüğü konusunda seçim sizin. Bizim önerimiz; sade kombinlerinizi renkli zincir askılı çantalarla hareketlendirmeniz; hatta çantanızın içinde kaybolmaktan bıktıysanız; cüzdan, telefon ve tabii rujunuzu alacak büyüklükte olan bir çanta tercih etmeniz...

Haberin Devamı

İkinci el askılı çanta fırsatları için tıklayın.

 

2016’nın en sevilen 4 çanta modeli

 

2- SIRT ÇANTASI

Son 2 yıldır okul sıralarından sokaklarda, iş hayatımızda arkadaşımız olan sırt çantaları için seçenek sonsuz desek yeridir! Şık olmak için deri, bohem tarzınız için püsküllü çantalar öncelikli seçiminiz olabilir. Günlük ya da ofis stiliniz için istediğiniz modeli tercih edeilirsiniz. Yanınızda olmasını istediğiniz şeyleri; makyaj çantanızı, belki hırkanızı, derginizi ve hatta laptopunuzu alabilirsiniz. Sırt çantalarının kullanışlı oluşu sizi cezbedecek.

İkinci el sırt çanta fırsatları için tıklayın.

 

2016’nın en sevilen 4 çanta modeli

 

3- EL PORTFÖYÜ/CLUTCH

Moda haftalarında eğlenceli desenleri ve renkleriyle bizi kendine aşık eden el portföyleri, günlük hayatımıza markalar ve bloggerlar sayesinde taşındı. İçine sadece telefon ve paranızı koyabileceğiniz küçük el portföyleri, 2016’da arzu nesnelerimiz arasında yerini aldı!

Haberin Devamı

İkinci el portföy/clutch fırsatları için tıklayın.

 

2016’nın en sevilen 4 çanta modeli

 

4- BUCKET ÇANTA

İşte gerçek bir tutku nesnesi haline gelen bir çanta modeli daha! Bucket çantalar aslında içinde eşyalarımızın kayboluşu ile pek bize yardım etmese de yine de askılı ve genişliği ile kullanışlı olmasıyla gönlümüzü fethediyor! Bu tip çantalarda en çok sevilen marka ise Mansur Gavriel.

İkinci el bucket çanta fırsatları için tıklayın.

İkinci el Mansur Gavriel çantalar için tıklayın.

 

2016’nın en sevilen 4 çanta modeli

Hadi mükemmel çanta modelinizi seçin ve tutkunuzun peşinden gidin!

Modacruz’da İkinci el marka çantalar için tıklayın.

 

 

 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!