GeriKelebek Şişman ünlüler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şişman ünlüler

Şişman ünlüler
refid:6985396 ilişkili resim dosyası

Parasını, sesi, oyunculuğu ve sunuculuğu kadar dış görünüşleriyle de kazanan Hollywood ünlüleri, sürekli diyet yaparak yaşıyor. Kilo alıp vermekten (yo-yo diyetler) deforme olan vücutları da objektiflere işte böyle yansıyor.

En az 15 kilo fazlası var

2005 yılında diyet programlarında tavsiyeler veren Kirstie Alley, aynı yıl televizyon dizisi "Fat Actress"te kendi kilolarıyla dalga geçmeyi başarmış, zayıflayınca da Oprah Winfrey’in sabah programına bikinili katılmıştı. Şubat ayına kadar inat edip incecik bir kadın olan 56 yaşındaki oyuncu, Nisan 2007’de 15 kilo fazlasıyla objektiflere yansıdı.

Sandalyeye sığamıyor

53 yaşındak Oprah Winfrey’in kilolarıyla başı dertte. Ünlü sunucunun bedeni yüzde 37.5 oranında genişlemiş. Bu durum kalp krizi ve damar tıkanıklığı ihtimalini yükseltiyor. Liposuction gibi yöntemlere de başvuran Winfrey, programdaki sandalyesine sığamamaktan da şikáyetçi.

Kilo almasının nedeni başarısız albümler mi

2006 yılındaki pozlarında gayet fit görünen Janet Jackson, tarihler 2007’yi gösterdiğinde inanılmaz bir şekilde karşımıza çıktı. 12 kilo alan Jackson’ın bu hali, başarısız albümlerine yoruluyor. Depresyondan kilo alan Jackson’ın daha önce kilo almış halleriyle fit halini yanyana koyan Us Weekly dergisi, 40 yaşındaki sanatçıyla bir röportaj yapmış ve kilo vermenin sırlarını öğrenmişti.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle